שתף קטע נבחר

המאמנת הערבייה של כדורגלני העתיד

בביה"ס חופית שבחיפה, בו לומדים ילדים יהודים, מאמינים שהספורט הוא לא רק משחק אלא גם דרך חינוך לכבוד הדדי וזהו אחד מערכיו המרכזיים. כשהמאמנת הערבייה של קבוצת הכדורגל בביה"ס, אמאני זועבי רנאים, שמעה על פרויקט "מהפך במגרש", היא מיד פנתה אל צוות השיפוץ בתקווה שיגיעו לביה"ס ויעלו חיוך על פניהם של הילדים

בחסות הטוטו

 

בבית הספר היסודי חופית בחיפה יש מגרש כדורגל המשמש את הילדים והפך לבית שני עבורם. המאמנת שלהם, אמאני זועבי רנאים, יודעת עד כמה המגרש חשוב לילדים ורואה כיצד הוא נשחק מיום ליום, כיצד נפערים עוד סדקים ואיך הילדים משחקים ללא רשתות וסימונים ברורים. ולכן היא פנתה אל צוות "מהפך במגרש" בתקווה שיוכלו לבוא לעזור.

 

רנאים מאמנת את הילדים דרך עמותת "קידום דרך הרגליים", פרויקט חינוכי-חברתי, וכשקיבלה את הטלפון שהצוות בדרך אל בית הספר לא היה גבול לשמחה שלה. צפו בשיפוץ המרגש: 

 

 

רגע לפני שמתחילים בשיפוץ
רגע לפני שמתחילים בשיפוץ

כולם עוזרים בשיפוצים
כולם עוזרים בשיפוצים

עוד שניה יתגלה המגרש החדש
עוד שניה יתגלה המגרש החדש

זהו את ההבדלים (העצומים)
זהו את ההבדלים (העצומים)

עכשיו אפשר לשחק עם רשת
עכשיו אפשר לשחק עם רשת
 

 

עושים מהפך במגרש

לכל אחד ואחת מאיתנו יש את המגרש הביתי שלו/שלה. אנחנו מגיעים לשם כדי לשחק עם החברים, לעשות קצת ספורט ולשמור על הקשר, אבל בעיקר לשמור על החברות ועל הקהילה. גם הילדים שלנו משחקים שם אחר-הצהריים, ממציאים משחקים חדשים, מגלים עולמות ומפתחים את הביטחון העצמי שלהם.

 

אבל לפעמים המגרש, למרות ואולי בגלל כל האהבה והמשחקים היומיומיים, מאבד מהזוהר שלו, הרשתות נקרעות, השערים מקבלים כתמי חלודה, הדשא הולך ונעלם והסימונים כבר לא נראים, אולי בעיקר משום שגם התאורה לא כל-כך עובדת.

 

במסגרת פרויקט מיוחד של ynet בשיתוף הטוטו ישופצו מתקני ספורט קהילתיים ברחבי הארץ כשתהליך השיפוץ ילווה ויתועד בסדרה חדשה כאן ב-ynet.

 

 

התפקיד שלכם הוא להגיש בטופס המיוחד בקשות לשיפוץ המגרש שבו אתם נוהגים להיפגש ולשחק. האתרים הנבחרים יזכו לטיפול מקיף על ידי צוות מיוחד שיחזיר את הכבוד למגרש.

 

בחסות הטוטו

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עוזרים לשפץ את המגרש
המאמנת אמאני זועבי רנאים
מומלצים