שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הפרויקט בצפון ת"א - שאי אפשר להגיע אליו

  דיירי קבוצת רכישה של חברת חג'ג' בשכונת הגוש הגדול מתמודדים בשנה האחרונה עם איבוד מכתבים, אורחים שלא מגיעים ושליחים שהולכים לאיבוד. הסיבה: בלבול לגבי הכתובת - על פי הקבלן הבניינים נמצאים ברחוב איינשטיין, על פי העירייה ברחוב יובל נאמן ועל פי הדיירים ברחוב שטרייכמן

  פרויקט אחד, שלוש כתובות: דיירי קבוצת רכישה של חברת חג'ג' בשכונת הגוש הגדול בצפון תל אביב מתמודדים בשנה האחרונה עם תופעות של איבוד מכתבים, אורחים שלא מצליחים להגיע ליעד ושליחים שהולכים לאיבוד בתוך השכונה היוקרתית המתפתחת סמוך לשדה דב.

   

  על פי הקבלן, הבניינים נמצאים ברחוב איינשטיין, על פי העירייה הם נמצאים ברחוב יובל נאמן, אך על פי הדיירים - הם בכלל נמצאים ברחוב שטרייכמן, היחיד שמאפשר הגעה אליהם. "העירייה צריכה להחליט לאיזה רחוב אנחנו שייכים כי המצב הקיים פשוט גרוטסקי", מוחה בשיחה עם ynet אחד הדיירים.

  הפרויקט בשכונת הגוש הגדול בתל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  הפרויקט בשכונת הגוש הגדול בתל אביב(צילום: מוטי קמחי)

  דיירי הפרויקט ברחוב איינשטיין 7-9 נכנסו לשלושת הביניינים היוקרתיים לפני יותר משנה, אולם מאז כך מתברר הם גילו כי עניין טכני ופשוט של רישום הכתובת, הופך את חייהם למסובכים במיוחד.

   

  בנייני המגורים, הכוללים 12 קומות ו-115 דירות, נמצאים, כאמור, בשלוש כתובות שונות - תלוי את מי שואלים. לדברי הדיירים, רק מרחוב שטרייכמן ניתן להגיע ללובי שמוביל לדירות המגורים. חלקו התחתון של הפרויקט, שכולל חנויות ושטחי מסחר, נמצא בפלס אחר על רחוב איינשטיין.

   

  "מכתבים הולכים לאיבוד, להזמין שליח זה סיפור"

  "מכתבים הולכים לאיבוד, להזמין שליח הופך לסיפור, ומישהו צריך להחליט לאיזה רחוב אנחנו שייכים", מסביר אחד הדיירים בפרויקט. "בגלל תוואי השטח, מי שמגיע לרחוב איינשטיין ורוצה להגיע לבניין - צריך לעשות פרסה ולנסוע חמש דקות, כולל מעבר ברמזורים, כדי להגיע אלינו".

   

  יוסי אביטל, נציג הדיירים, אומר בשיחה עם ynet כי "הבניין יושב על שני רחובות בחזית שלו, אבל מלמטה באזור החנויות זה רחוב אחר - איינשטיין. פנינו כבר לעירייה ולא קיבלנו תשובות ומבחינתם זה רחוב נאמן; אבל אנחנו חושבים שהכתובת צריכה להיות רחוב שטרייכמן - שהוא היחיד המאפשר להגיע אלינו. רחוב נאמן די לא קשור לאזור שלנו, מאחר שהוא נמצא כמה קילומטרים מאיתנו, למעשה - מי ששם נאמן בתוכנות ניווט הולך לאיבוד".

   

  מעיריית תל אביב-יפו נמסר בתגובה: "מדובר בבניינים מעורבים למסחר ומגורים, כאשר הכניסה הרשמית לקומת המסחר היא מרחוב איינשטיין. כמו כן, הכניסה הרשמית לשלושת מבני המגורים (מעל קומות המסחר) מרחוב יובל נאמן, ובהתאם לכך הכתובת הרשמית המעודכנת היא רחוב יובל נאמן 3, 3א, 3ב. רחוב שטרייכמן הוא הרחוב דרכו ניתן להגיע לרחוב יובל נאמן. נדגיש כי הכתובת הרשמית נקבעת על פי מיקום הכניסה הראשית לבניין".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  הפרויקט בתל אביב
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים