שתף קטע נבחר

שדה התעופה הטוב בעולם הוא...

פורסם דירוג שדות התעופה השנתי של Skytrax. איזה שדה תעופה הוא הטוב בעולם ואיזה באירופה? איזה שדה הוא הכי נקי ובאיזה תמצאו את האוכל הטוב ביותר? ולא, אל תחפשו כי לא תמצאו שם את נתב"ג. בצדק? הצביעו

שדה התעופה צ'אנגי בסינגפור הוא השדה הטוב בעולם. כך נקבע אמש (ד') בדירוג Skytrax השנתי, המדרג לאורך השנה את חברות התעופה, שדות התעופה והשירותים התיירותיים ברחבי העולם. זו השנה החמישית בה השדה הסינגפורי מגיע למקום הראשון בדירוג. למקום השני הגיע שדה התעופה של טוקיו ולשלישי זה של דרום קוריאה. במקום הרביעי נמצא השדה שהגיע למקום הגבוה ביותר מבין אלה באירופה, והוא שדה התעופה של מינכן. לרשימת עשרת שדות התעופה הטובים בעולם לא נכנס אף לא שדה אחד מצפון ומדרום אמריקה.

 

במסגרת הדירוג השנתי נקבעה גם זהותם של שדות התעופה הנקיים בעולם. למקום הראשון בדירוג זה הגיע שדההתעופה הבינלאומי של טוקיו, האנדה. השדה המשתפר ביותר, על פי מדרג נוסף, הוא סואקרנו-האטה בג'קרטה, אינדונזיה. בשדה התעופה בטייוואן, על פי הדירוג, תמצאו את צוות העובדים הטוב ביותר.

 

לאכול ולישון

בקטגוריית מלון שדה התעופה הטוב ביותר, הזוכה הוא קראון פלזה בצ'אנגי, סינגפור. מלון שדה התעופה הטוב ביותר באירופה, נמצא במקום הרביעי בדירוג, וממש כמו בדירוג שדות התעופה הטובים - גם כאן הזוכה היא מינכן - ומלון הילטון הנמצא בשדה. מלונות אירופיים נוספים בדירוג הם הילטון פרנקפורט במקום התשיעי וסופיטל בשדה התעופה הית'רו בלונדון.

טוקיו. הכי נקי ()
טוקיו. הכי נקי

שדה התעופה הטוב ביותר לאכול בו, קטגוריה חשובה לכל הדעת, הוא זה שנמצא בהונג קונג. צ'אנגי, הזוכה הגדול של הדירוג השנתי, הסתפק במקרה זה במקום השני בלבד. השדה עם האוכל הטוב ביותר באירופה נמצא במקום השמיני, והוא הית'רו בלונדון.

 

שופינג: הכי טוב בלונדון

הית'רו הוא גם הזוכה במקום הראשון בקטגוריה משמעותית אחרת - השופינג. למרבה הצער, בקטגוריה זו בה ציפינו אולי למצוא את נתב"ג שלנו, התאכזבנו. השדה הישראלי נעדר לחלוטין ממנה, כמו גם מכל הקטגוריות אחרות בדירוג השנתי.

הית'רו. הכי טוב לשופינג (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
הית'רו. הכי טוב לשופינג(צילום: shutterstock)

למקום השני בקטגוריית השופינג הגיע שדה התעופה של סיאול ולשלישי שדה התעופה של הונג קונג. שדות תעופה נוספים באירופה שהגיעו לעשרת הגדולים בקטגוריית השופינג הם סכיפהול באמסטרדם - במקום השביעי, שארל דה גול במקום השמיני, פרנקפורט בתשיעי וציריך בעשירי.

 

10 שדות התעופה הטובים בעולם

1. צ'אנגי, סינגפור

2. האנדה, טוקיו

3. אינצ'און, דרום קוריאה

4. מינכן

5. הונג קונג

6. חאמד אינטרנשיונל, דוחא

7. צ'ובו סנטרייר, נגויה (יפן)

8. ציריך

9. הית'רו, לונדון

10. פרנקפורט

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שדה התעופה של סינגפור. הטוב בעולם
מומלצים