שתף קטע נבחר

סובלים מחרדות לפני טיסה? כך תירגעו

העונה החמה כבר בפתח וחוץ ממזגנים והרבה ים, עבור רובנו זה אומר לטוס לחופשה. אבל כידוע, הדרך לחופש רצופה בתורים רבים ועצבים גדולים ועבור לא מעט נוסעים - גם בחרדות. ישנן מספר דרכים לטפל בפחד מטיסה אבל הדרך הזאת קיבלה את פרס המקוריות. חרדים מטיסה? לטפו סוס פוני חמוד

טיסות (שהן לא עבור נסיעת עבודה) עשויות להעלות לנו את הדופק מהתרגשות. אבל עבור חלק מהאנשים הן יכולות גם לגרום ללחץ נפשי גדול ולרמות חרדה שונות. אז איך בכל זאת מתגברים על זה? כדורי הרגעה זאת דרך אחת אבל בשדה תעופה בארה"ב מצאו דרך מקורית יותר: סוסי פוני.

כאן כדי להרגיע: סוסי הפוני של חוות Seven Oaks (מתוך Seven Oaks Farm) (מתוך Seven Oaks Farm)
כאן כדי להרגיע: סוסי הפוני של חוות Seven Oaks(מתוך Seven Oaks Farm)
שדה התעופה סינסינטי - צפון קנטקי, השדה הבינלאומי שנמצא במדינת קנטקי, מביא לנוסעיו סוסי פוני חמודים כדי לעזור להם להירגע לפני שהם עולים לטיסה.

 

34 סוסים קטנים אלו עושים את דרכם לשדה פעמיים בחודש. הם מובאים מחוות Seven Oaks שבמדינת אוהיו השכנה, חווה הפועלת כארגון ללא מטרות רווח. "אנחנו מביאים אותם רק כדי להקל על רמות החרדה. זה מעלה חיוכים על פרצופי העוברים ושבים - אז ברור שזה עובד", מספר וונדי אורלנדו, מנהל קשרי הלקוחות בשדה. "זה אף פעם לא משתנה, אנשים אוהבים לראות את הסוסים".

"זה מעלה חיוכים על פרצופי הנוסעים". סוס פוני בשדה התעופה בקנטקי (מתוך עמוד האינסטגרם ittybittyhorses)
"זה מעלה חיוכים על פרצופי הנוסעים". סוס פוני בשדה התעופה בקנטקי(מתוך עמוד האינסטגרם ittybittyhorses)
  

סוסי הפוני עוברים עם מלווים מהחווה בין האנשים העומדים בתור עלייה למטוס ובין יתר הנוסעים בשדה, והם מוזמנים לבוא וללטף אותם, לחבק או רק לצפות בהם, וכך לדברי הנהלת השדה - הם פשוט נרגעים.

 

לא מעט שדות תעופה ברחבי העולם מנסים לטפל בחרדות מטיסות בקרב הנוסעים. חלקם עושים זאת בדרכים מקוריות כמו השדה הזה שבקנטקי. בשדה התעופה לה גווארדיה שבניו יורק מביאים כלבים טיפוליים לשדה כמנגנון הרגעה. ב-LAX שבלוס אנג'לס יזמו תכנית בשם "חיות מבינות נוסעים", שמביאה כלבים לטרמינל. כך שאם למשל פספסתם את הטיסה שלכם תוכלו להסתובב בשדה עם כלב טיפולי עד הטיסה הבאה או עד שתירגעו.

ילדים ומבוגרים כאחד: ללטף סוס פוני ולהירגע (מתוך Seven Oaks Farm)
ילדים ומבוגרים כאחד: ללטף סוס פוני ולהירגע(מתוך Seven Oaks Farm)
 

שדות תעופה אחרים משמיעים מוזיקה מרגיעה באזורים שונים בשדה או מביאים אנשי קרקס שיערכו קרקס שלם על מנת להוריד את רמות התסכול של הנוסעים בזמן ההמתנה, שיכולה להימשך לעיתים שעות ארוכות.

 

סוסים, כלבים, קרקסים – מה שעושה לכם את זה. העיקר שתהיו רגועים בזמן ההמתנה בשדה ובמשך הטיסה עצמה. ומה קורה בינתיים בארץ? לנו כרגע יש תמיד את חנויות הדיוטי פרי שמפיגות גם הן סוג של לחץ. שתהיה טיסה רגועה ונעימה.

האם גם אתכם זה היה מרגיע לפני הטיסה? (מתוך Seven Oaks Farm) (מתוך Seven Oaks Farm)
האם גם אתכם זה היה מרגיע לפני הטיסה?(מתוך Seven Oaks Farm)

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך עמוד האינסטגרם ittybittyhorses
סובלים מחרדות לפני הטיסה. כך תוכלו להירגע בשדה
מתוך עמוד האינסטגרם ittybittyhorses
מומלצים