שתף קטע נבחר

מעונות הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו יוצאים לדרך

שיכון ובינוי חתמה על הסכם מימון להקמת מעונות הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו, שיתנו מענה ל-450 סטודנטים

חברת שיכון ובינוי סולל בונה תשתיות חתמה על הסכם מימון עם בנק דיסקונט להקמת מעונות הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו. הפרויקט יכלול מבנים בני 8.5 קומות עם 450 מיטות לסטודנטים, מעל קומת חניון תת קרקעי לכ-60 כלי רכב ושטחי מסחר, בשטח כולל של כ-1,000 מ"ר.

 

בנוסף יכלול הפרויקט חדר עיון, מועדון סטודנטים, מכבסה, חדרי אופניים, חדרי מנהלה ועוד. מחירי השכירות צפויים להיות נמוכים בעד 35% ממחיר השוק. בנוסף הסטודנטים יקבלו פטור מתשלומי ועד בית ודירות מרוהטות.

אהוד דנוך ()
אהוד דנוך

 

הפרויקט, בשיטת DBOT (תכנון, הקמה, תפעול והעברה), יבוצע על ידי סולל בונה תשתיות מקבוצת שיכון ובינוי, ויופעל על ידה לכ-24 שנים. תחילת בניית הפרויקט בפועל צפויה בחודש הקרוב ותאריך הסיום המשוער לבניית הפרויקט הוא אוגוסט 2019. ההיקף הכספי של הפרויקט נאמד בכ-180 מיליון שקל.

מעונות הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו (הדמיה) (הדמיה)
מעונות הסטודנטים של האקדמית תל אביב יפו(הדמיה)
 

אהוד דנוך מנכ"ל שיכון ובינוי סולל בונה תשתיות מסר: "הסגירה הפיננסית בפרויקט מעונות הסטודנטים של המכללה האקדמית תל אביב יפו היא שלב משמעותי נוסף בדרך להקמת הפרויקט. אנו ניישם את הפרויקט תוך שילוב הערכים שלנו - מקצועיות, יכולות פיננסיות והנדסיות ושמירה על ערכי הקיימות. אני מאמין, שפרויקט זה יסייע בהוזלת מחירי הדיור לסטודנטים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים