שתף קטע נבחר

קוויקי: כך תתמודדו עם הילדים בטיסה

חברת התעופה שצוחקת על הטיסות הבלתי-נסבלות עם הילדים בחופשות, ריקשות לנשים בלבד בהודו, מערה מסתורית ומדהימה שהתגלתה במקרה, אומנות רחוב מקורית בניו יורק ותוצאות משאל מדי הדיילים - חדשות ערוץ החופש

גם אם אתם לא הורים אבל בעיקר אם כן, אתם בטוח מכירים את ה"כיף" שבטיסה עם הקטנים, בעיקר בתקופה הזאת. גם בחברת וירג'ין אטלנטיק הבריטית הפנימו את העניין ובחרו להתמודד עם הקושי הזה בהמון הומור. בסרטון חדש, שהעלתה החברה לרשת השבוע, הילדים החמודים מחליפים את צוות הדיילים. על הדרך ההורים מקבלים כמה טיפים לטיסה נעימה.  

לטוס עם ילדים. סיוט? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
לטוס עם ילדים. סיוט?(צילום: shutterstock)

למרות שהודו נחשבת בטוחה למטיילים בכללי, היא הרבה פחות בטוחה עבור נשים. בשנים האחרונות משקיעים לא מעט מאמצים בניסיון למגר את תופעת התקיפות המיניות ולהפוך את המדינה העשירה בפולקלור לידידותית הרבה יותר לנשים. אז אחרי מחלקת המטוס לנשים בלבד מגיעות הריקשות לנשים בלבד, שאף נוהגות בהן נשים בלבד. וזה לא הכול, כי עכשיו גם אפליקציית התחבורה ההודית טייגר הוסיפה את הריקשות האלה לשירות שלהן. עכשיו רק נותר לקוות שהיוזמה היפה תשנה קצת את המציאות.

לנשים בלבד (צילום: יוחאי ומיכל דויטש) (צילום: יוחאי ומיכל דויטש)
לנשים בלבד(צילום: יוחאי ומיכל דויטש)

מכלי תחבורה על הכביש נעבור לים. ארבעה גולשי סאפ באירלנד נדהמו לגלות מערה חבויה יפהפייה ממש במקרה. הארבעה סיפרו שבמהלך גלישה אקראית מצאו פתח קטן והחליטו לגלוש דרכו - והופתעו לגלות שתקרת המערה פתוחה לגמרי, מה שמאפשר לאור השמש להיכנס דרכה. באותו מקום מצאו חוף שאפשר לשבת עליו וליהנות מה"מיני גן עדן" הזה. ומה עם חוף גורדון, שם אין מערות?

המערה הסודית
המערה הסודית

ועכשיו קצת אומנות, או יותר נכון - אומנות רחוב. לאחרונה תושבי ניו יורק זוכים לראות יותר ויותר מהאלמנטים המכוערים של העיר, כמו צינורות ופתחי ביוב, מתעוררים לחיים בצורה מקורית והופכים לפיל, לתנין ואפילו לרינגו סטאר. זה קורה באדיבות אומן הרחוב שקורא לעצמו טום בוב. בדומה לאומן הרחוב והאקטיביסט הידוע בנקסי, גם בוב שומר על פרופיל נמוך ונחשב לחמקני ומסתורי. אם בכל זאת אתם סקרנים לראות חלק מהעבודות שלו ולא יזדמן לכם לטוס לניו יורק בזמן הקרוב, אתם מוזמנים לעקוב אחריו באינסטגרם.

המדים של היינאן (צילום: Hainan Airlines) (צילום: Hainan Airlines)
המדים של היינאן(צילום: Hainan Airlines)

בסוף השבוע האחרון הצגנו לכם כאן תוכנית מיוחדת של "שיק או שוק": אתם התבקשתם להכריע אילו מדי דיילים הם שיק ואילו שוק. למקום הראשון עם 84 אחוזי שיק הגיעו באופן לא מפתיע המדים של חברת התעופה הסינית היינאן. למקום השני - והדווקא כן מפתיע - הגיעו מדי חברת אמירייטס מאיחוד האמירויות. ומה באשר למדים של אל על? לא הצלחתם להכריע. אחרי יותר מעשרת אלפים הצבעות נותרו מדי חברת התעופה הישראלית על 50 אחוז שיק ו-50 אחוז שוק.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
טיסה עם ילדים. סיוט?
צילום: shutterstock
מומלצים