שתף קטע נבחר

איפה תמצאו קוטג' במחיר 3-1 מיליון שקל? בדקנו

וילות, קוטג'ים ודירות גן במחירים של דירה קטנה במרכז הארץ - נשמע כמו חלום? טעות. מצאנו עבורכם בתים צמודי קרקע ברחבי הארץ במחירים שנעים מ-990 אלף שקל ועד 3 מיליון שקלים. רק אל תשכחו את המחיר שתידרשו לשלם בפקקים

חלום הבית בפרברים הופך פעמים רבות ל"בילוי" אין-סופי על הכבישים בדרך לעבודה וממנה - אבל משפחות רבות עדיין שואפות להתגורר בבית צמוד קרקע, עם חצר שבה יוכלו לשתות את הקפה של הבוקר. היכן ניתן להשיג בית שכזה במחירים שנחשבים לסבירים? צפו בדיון באולפן ynet ותגלו.

 

 

לכתבות נוספות בערוץ הנדל"ן

 

לפניכם סקירת בתים צמודי קרקע מקבלן ויד שנייה ברחבי הארץ, במחירים שנעים בטווח של 3-1 מיליון שקלים. רק יש לקחת בחשבון שאם תעברו לגור בהם ותמשיכו לעבוד במרכז הארץ, תיאלצו לנסוע כשעה וחצי עד שעתיים וחצי לעבודה מדי בוקר.

 

ירוחם

חברת נאות אמיר משווקת את פרויקט נאות השקד בשכונת השקד בירוחם, הכולל 54 צמודי קרקע בשני סוגים של בתים. אפשרות אחת היא בית "גדל" בן קומה אחת עם אפשרות לבניית קומה שנייה, 5 חדרים, בשטח של 85 מ"ר ו-70 מ"ר גינה - החל מ-950 אלף שקל. אפשרות נוספת היא קוטג' בן שתי קומות, 5 חדרים, בשטח של 120 מ"ר ו-70 מ"ר גינה - החל מ-1.1 מיליון שקל.

נאות השקד (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
נאות השקד(הדמיה: יח"צ)
 

בנוסף לזה החברה משווקת גם את פרויקט נאות צהלה בעיר, הכולל 30 קוטג'ים. מחיר קוטג' בן שתי קומות, 5 חדרים, בשטח של 150 מ"ר ו-70 מ"ר גינה - מתחיל ב-1.1 מיליון שקל. 

 

ערד

במחירון הדירות של לוי יצחק ניתן למצוא צמוד קרקע משופץ עם 7 חדרים ברחוב שוהם בשטח של 188 מ"ר וגינה של 700 מ"ר, כולל חניה, מחסן וממ"ד, המוצע למכירה ב-1.3 מיליון שקל.

 

אופקים

פרויקט דמרי באופקים של חברת י.ח דמרי, כולל קוטג'ים ובניינים בני 4-3 קומות עם 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. כך, למשל, קוטג' בשטח של 136 מ"ר ו-100 מ"ר גינה מתחיל במחיר של 1.52 מיליון שקל. הקוטג' כולל חניה פרטית, חיפוי בשיש מובחר, מרפסת שמש, תריסים חשמליים, זיגוג כפול בחלונות, הכנה למערכת קולנוע ביתי ולמיזוג אוויר ועוד.


דמרי באופקים (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
דמרי באופקים(הדמיה: יח"צ)

 

עוד באופקים - במחירון הדירות של לוי יצחק ניתן למצוא צמוד קרקע עם 5.5 חדרים ברחוב הגלעד בשטח של 180 מ"ר וגינה של 270 מ"ר, כולל מיזוג, ריהוט ומכשירי חשמל - המוצע למכירה ב-1.365 מיליון שקל.

 

באר שבע

במחירון הדירות של לוי יצחק ניתן למצוא צמוד קרקע עם 2.5 חדרים ברחוב יעקב חמזה בשטח של 60 מ"ר בנוי על 250 מ"ר סך הכול, כולל חניה וגינה של 190 מ"ר, המוצע למכירה ב-1.08 מיליון שקל. 

 

שדרות

פרויקט דמרי ספיישל של חברת י.ח דמרי בשדרות הוא שכונת בוטיק בעיר הכוללת 20 קוטג'ים. מחיר קוטג' 5 חדרים בשטח של 163 מ"ר וגינה של 200 מ"ר מתחיל ב-1.7 מיליון שקל. 


דמרי בשדרות (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
דמרי בשדרות(הדמיה: יח"צ)
 

 

קריית גת 

פרויקט היוקרה דמרי בכרמי גת של חברת י.ח דמרי כולל 72 קוטג'ים דו-משפחתיים, מגדל מגורים יוקרתי ושני בניינים. מחיר קוטג' בן 5 חדרים בשטח של 168 מ"ר וגינה של 180 מ"ר, כולל חניה פרטית ומחסן - מתחיל ב-2.1 מיליון שקל. בקוטג' יש תריסים חשמליים, ריצוף דמוי דק במרפסות, ריצוף גרניט פורצלן, הכנה למיזוג אוויר ומערכת קולנוע ביתי, נקודת טלפון וכבלים בכל חדר ועוד.

 

 

דמרי בכרמי גת (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
דמרי בכרמי גת(הדמיה: יח"צ)


דמרי בכרמי גת  (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
דמרי בכרמי גת (הדמיה: יח"צ)

 

ברי/מקס קריית גת מציעים למכירה צמוד קרקע עם 5 חדרים ברחוב כרמי גת בשטח בנוי של 120 מ"ר וסך כל השטח 330 מ"ר - ב-1.73 מיליון שקל.

 

בית שמש

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן מקימה בעיר את פרויקט גני האלה, הכולל 56 קוטג'ים בסטנדרט אמריקני עם מטבח בגודל 20 מ"ר שמוביל ליציאה לגינה, סלון ענק, קומת מרתף, יחידות הורים גדולות ועליית גג. המחיר לקוטג' עם 5 חדרים בעל 4 מפלסים, בשטח בנוי של 274 מ"ר עם מרפסות של כ-9 מ"ר וגינה בשטח שנע בין 75-43 מ"ר - מתחיל ב-2.7 מיליון שקל.

בית שמש (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
בית שמש(הדמיה: יח"צ)
 

 

יבנה

בברי/מקס TIME ביבנה ניתן למצוא קוטג' של 4 חדרים בשני מפלסים ברחוב האורן בשטח של 100 מ"ר בנוי ו-25 מ"ר גינה, המוצע למכירה ב-1.89 מיליון שקל.

 

יקנעם עלית

לאחר שנים שבהן כמעט ולא נבנו צמודי קרקע בעיר, קבוצת לוינשטין מקימה בשכונת שער הגיא 52 צמודי קרקע במסגרת פרויקט "בית בחורש", והמחירים נעים בין 2.9-2.5 מיליון שקל. הפרויקט כולל בתים של 5 ו-6 חדרים, חלקם עם עליית גג, על מגרשים של 300 מ"ר בממוצע, בשטח בנוי של 210-160 מ"ר וגינות של 140-90 מ"ר. האכלוס מתוכנן לעוד כשנה. 


בית בחורש (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
בית בחורש(הדמיה: יח"צ)

 

צמודי הקרקע ייבנו במפרט טכני גבוה הכולל בין היתר חיפוי קירות החוץ באבן טבעית או חיפוי קשיח וטיח, שתי חניות פרטיות, מחסן, דלת ביטחון בכניסה לדירה, אפשרות לתנור קמין, מיזוג אויר דירתי מיני-מרכזי, תריסי גלילה חשמליים, חלונות אלומיניום עם זכוכית בידודית, ריצוף מרפסת השמש וברחבת היציאה מחדר הדיור בגרניט פורצלן דמוי דק או אחר, פרקט למינציה בחדר הורים, הכנה למערכת שמע לקולנוע ביתי והכנה למערכת בית חכם בכל חדרי הדירה.

 

שרון בן צבי, סמנכ"ל השיווק בקבוצת משולם לוינשטין, ציינה כי מדובר בפרויקט צמודי קרקע היחיד שמוקם היום ביישוב, במיקום הכי טוב שלו - מול נופי חורש רחבים. היא מוסיפה כי הפרויקט ממוקם בסמוך לצירי תנועה מרכזיים כמו מחלף אליקים, כביש 70 וכביש 6.

  

קריית אתא

פרויקט גבעת אלונים בקריית אתא מוקם כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי עם 622 יחידות דיור, חלקן בבנייה רוויה וחלקן צמודות קרקע. כיום ניתן לרכוש בפרויקט צמוד קרקע עם 6 חדרים בשטח בנוי של 162 מ"ר על מגרש בשטח של 420 מ"ר - בסכום של 2.35 מיליון שקל.

קרית אתא (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
קרית אתא(הדמיה: יח"צ)

 

הפרויקט נבנה בשלבים, ואכלוסו מתפרס על פני כל השנה. האכלוס הקרוב מיועד לדצמבר 2017. מפרט צמודי הקרקע כולל ריצוף גרניט פורצלן 60/60, פרקט למינציה בחדר הורים, ארונות מטבח מעוצבים, ברזים יוקרתיים, דלת כניסה מעוצבת, ריצוף וחיפוי בחדרי רחצה בקרמיקה יוקרתית ושתי חניות. 

 

מגדל העמק

במחירון הדירות של לוי יצחק ניתן למצוא צמוד קרקע בן 4 חדרים, בשטח של 130 מ"ר בנוי על 250 מ"ר קרקע סך הכול, כולל חניה, מחסן וממ"ד, המוצע למכירה ב-1.45 מיליון שקל. 

 

עפולה

חברת דונה החלה לשווק את פרויקט דונה בעפולה, והוא יכלול כ-266 יחידות דיור, מהן כ-200 צמודות קרקע הכוללות דירות גן וגג עם כניסה נפרדת לכל אחת, לצד שני בניינים בני שש קומות עם 23 יחידות דיור בכל אחד. האכלוס צפוי בעוד כשנתיים.

 

מפרט צמודי הקרקע כולל דלת כניסה מעוצבת, מערכת בית חכם לכל דירה, ריצוף דמוי פרקט באמבטיה ובמרפסות, אסלות סמויות, תוספת קלאפה זכוכית במטבח ומנגנון טריקה שקטה במגירות. המחירים: דירת גג 4 חדרים בבית צמוד קרקע עם כניסה נפרדת, בשטח של 100 מ"ר ו-10.5 מ"ר מרפסת, מתחילה ב-990 אלף שקל.

 

 

דונה בעפולה (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
דונה בעפולה(הדמיה: יח"צ)
 

 

אוהד סבן, סמנכ"ל דונה, מסר כי "עפולה מהווה הזדמנות למי שרוצה לרכוש דירות בפחות ממיליון שקל בשל הנגישות התחבורתית הגבוהה שיש לעיר עם רכבת העמק וכביש 6. שכונת צמודי הקרקע צמודה לנופי העמק בכלל ולמושב בלפוריה בפרט".

 

בסיוע רי/מקס עפולה מצאנו שלושה נכסים צמודי קרקע נוספים בעיר:

  • בית דו-משפחתי משופץ עם 5 חדרים ברחוב לשם בשטח של 160 מ"ר בנוי על שטח של 250 מ"ר עם גינה, חניה, שני חדרי אמבטיה, שלושה חדרי שירותים וממ"ד, שנבנה בשנת 2010 - ומוצע למכירה ב-1.65 מיליון שקל.

 

  • בית דו-משפחתי עם 5 חדרים ברחוב שוהם בשטח של 158 מ"ר עם חניה, שני חדרי אמבטיה ושני חדרי שירותים, שנבנה בשנת 2015 - ומוצע למכירה ב-1.47 מיליון שקל.

 

  • בית פרטי צמוד קרקע עם 4 חדרים, בשטח של 110 מ"ר עם חניה, גינה, שני חדרי שירותים ואמבטיה - מוצע למכירה ב-1.33 מיליון שקל.

 

חצור הגלילית

חברת גלעד מאי משווקת 26 קוטג'ים בפרויקט "בית בבוסתן" בשכונת הבוסתן במחירים שמתחילים ב-1.19 מיליון שקל. הפרויקט כולל קוטג'ים צמודי קרקע בדו-משפחתיים ורביעיות בני 5 חדרים, בשטח בנוי של 164-135 מ"ר, גינות פרטיות בגודל של עד 185 מ"ר ומרפסות שמש בנות 20-7 מ"ר.

בית בבוסתן (הדמיה: יח"צ) (הדמיה: יח
בית בבוסתן(הדמיה: יח"צ)

 


פורסם לראשונה 23/08/2017 12:23

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים