שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  חניה להורי ילדי הגן בגינדי: 40 שקל לחצי שעה
  החניה בקניון גינדי TLV, שמעליו פועל גן ילדים, היא ללא עלות במהלך שעות הבוקר (8:30-7:30), והחל מ-9:00 - חינם לשלוש השעות הראשונות. אך מה קורה למי שמביא את ילדו או יוצא מהגן בין 8:30 ל-9:00? הוא משלם 40 שקל. עיריית תל אביב-יפו: "בעקבות פניות הורים נאפשר חניה חינם עד 9:00 במהלך החגים"

  חלם בתל אביב: חצי שעת חניה עולה כסף, כשלפניה ואחריה - היא למעשה חינם. במתחם חניון קניון האופנה של גינדי (TLV FASHION) פועל גן ילדים ולצידו מתקיימת תופעת חניה משונה: במשך חצי שעה בבוקר החניון פועל בתשלום. בשאר שעות הבוקר הוא פועל בחינם לגמרי או רק לשלוש השעות הראשונות. הורים שמגיעים לגן בחצי השעה שבין הזמנים המוגדרים - "נקנסים" ב-40 שקל.

   

  יש לכם תלונה? כיתבו לנו >>

   

   

  "החניון של קניון TLV בחשמונאים התחיל לקחת מהורים 40 שקל על הורדת ילדים בגן הנמצא מעל הקניון", סיפר אב ל-ynet. "בין 7 וחצי ל-8 וחצי החניה בחינם, מ-9 בבוקר: 3 שעות ראשונות חינם ורק בין 8 וחצי ל-9 בבוקר משום מה גובים 40 שקל לא משנה מה.

   (צילום: אסף קמר)
  (צילום: אסף קמר)

   (צילום: אסף קמר)
  (צילום: אסף קמר)
   

  "כך שאם הבאת את הילד שלך ב-08:28 אבל יצאת שלוש דקות לאחר מכן, ייגבו ממך 40 שקל. היום נתקעתי, יצאתי מהגן ב-8:40 וביקשו ממני לשלם. החניון ריק לגמרי. אמרתי לשומר שם שאני לא תופס שום חניה של אף אחד, אבל הוא אמר לי: 'זו ההחלטה. בכל זאת הוא ויתר לי על התשלום". 

   

  הורה אחר אמר ל-ynet: "זה מצב אבסורדי. יש שם חניה חינם לפני וחניה חינם אחרי ל-3 השעות הראשונות. רק מ-23:00 החניה שם בתשלום החל מהדקה הראשונה ובחצי השעה הזאת שבין 8:30 ל-9:00. מגוחך. זו לא איזו דרישה מיוחדת של הורים מפונקים. במהלך כל הבוקר: רק בחצי השעה הזאת - גובים כסף. אנחנו מביאים ילדים לגן גם אחרי 8:30 לפעמים מכל מיני אילוצים או לפני כן, אבל יוצאים מהגן אחרי 8:30 בגלל קשיי פרידה".

  צילום: אורי דוידוביץ'

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מהנהלת TLV נמסר בתגובה: "החל ממחר ועד לאחר החגים תתאפשר להורים חניה חינם בחניון TLV החל מהשעה 07:30, ולא יגבה מהם כל תשלום.

   

  "יחד עם זאת, מתוך רצון טוב וכחלק ממחויבותנו להצלחת הפרוייקט, הנושא יבחן לאחר החגים בשיתוף העירייה, במטרה להגיע לפיתרון קבע שייתן מענה אולטימטיבי לצרכי ההורים".

   

  מעיריית תל אביב-יפו נמסר בתגובה: "מדובר בחניון פרטי, אשר בהתאם להסדר עם העירייה באפשרות ההורים המביאים את ילדיהם למוסדות החינוך לחנות בחינם בשעות 8:30-7:30, שהן כידוע שעות ההגעה הרשמיות למוסדות החינוך בבוקר. מעבר לכך, החל מהשעה 9:00 החניה בחניון הינה חינם, כולל בשעות איסוף הילדים אחה"צ.

   

  "בכל מקרה, בעקבות בקשות ההורים, עד לאחר החגים ניתן יהיה לחנות עד השעה 9:00 ללא תשלום, זאת לצורך הסתגלות התושבים להסדרי החניה החדשים. יש לציין כי לא בכל מוסדות החינוך בעיר ישנה חניה צמודה חינם להורים, וההורים מוזמנים לחנות בחינם בכחול לבן כמו כל תושבי העיר".

   


   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חניה להורי ילדי הגן בגינדי: 40 שקל לחצי שעה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים