שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בעקבות הבידוק הפולשני: הנהלת מכבי חיפה תיפגש עם האוהדות
  המנכ"ל אסף בן דב וגורמים נוספים במועדון אמורים להיפגש עם נציגות האוהדות, שהתלוננו על הבידוק הגופני שעברו בכניסה למשחק נגד בני סכנין. יתכן שיוקם אוהל בידוק נפרד לנשים

  בעקבות הפרסום על כך שאוהדות של מכבי חיפה עברו חוויה לא נעימה, שכללה בידוק גופני פולשני ופוגע לעיני עשרות אוהדים בכניסה למשחק נגד בני סכנין, החליטו במועדון לעשות מעשה.

   

  בחיפה יצרו קשר עם נציגות האוהדות, שזומנו למפגש במשרדי המועדון בשבוע הבא. המנכ"ל אסף בן דב וגורמים נוספים במועדון אמורים להיפגש עימן. כזכור, לאחר הפרסום הגיבו בחיפה: "בהערכת מצב מוקדמת למשחק בין המשטרה לחברת האבטחה, ובעקבות מקרים חוזרים של החדרת אמצעי פירוטכניקה המהווים סכנה לשלום ציבור האוהדים, הוחלט על בידוק קפדני לכל אוהד או אוהדת הנכנסים לתחומי היציע הצפוני.

   

  צפו בתגובות לאחר המשחק    (צילום: עוז מועלם)

  צפו בתגובות לאחר המשחק    (צילום: עוז מועלם)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אוהדי מכבי חיפה (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  אוהדי מכבי חיפה(צילום: עוז מועלם)
   

  "אנו מצטערים על הליך הבידוק שנכפה עלינו וגורם לפגיעה ברוב רובו של הקהל הטוב והמיוחד שלנו. במועדון הוחלט להילחם בנגע האלימות המסכן את כולנו. אנחנו מקווים שאוהדינו השפויים

  יבינו את המצב אליו נקלענו ויסייעו לנו בסבלנותם לנוכח המצב. במקביל, נעשה הכל למזער ככל שניתן את הליך הבידוק תוך שמירה על כבוד האוהדים והאוהדות".

   

  אותה תגובה לא סיפקה את נציגות האוהדות, שדרשו חקירה מעמיקה של צילומי האבטחה המתעדים את הבידוק הבטחוני וכן פירוט של הצעדים שינקטו על מנת לשמור על כבודן במשחקים הבאים. "תשובות לקוניות כפי שקיבלנו אינן מספקות", טענו הנציגות. "נמשיך לעמוד לצד הקבוצה כפי שתמכנו עד היום. אין לנו כל התנגדות לעבור כל בידוק בטחוני שיידרש. עם זאת, לא נסכים להטרדה מינית בפרט ועבירה על החוק בכלל. מחובתכם לדאוג לשלום כלל האוהדים בזמן שהותם באצטדיון לרבות הסידור הבטחוני, ואנו בטוחות כי יינקטו צעדים משמעותיים לשמירה על כבודנו ובטיחותנו במשחקים הבאים".

   

  אמור להיפגש עם האוהדות. המנכ"ל אסף בן דב (צילום: אלעד גרשגורן) (צילום: אלעד גרשגורן)
  אמור להיפגש עם האוהדות. המנכ"ל אסף בן דב(צילום: אלעד גרשגורן)

   

  כאמור הסוגייה צפויה להיפתר לאחר המפגש המדובר. אחת מהאפשרויות שכבר עלתה היא להקים אוהל בידוק מיוחד לנשים על מנת שהבדיקות ייערכו בנפרד מהגברים. אחת האוהדות שזומנה למפגש אמרה: "אנחנו שמות לב שבמכבי לוקחים בצורה רצינית את הנושא. כל עניין הביטחון במגרש מובן וברור לנו, אבל לא נסבול שוב את מה שעברנו במשחק האחרון, שגבל בהטרדה מינית".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים