שתף קטע נבחר

קאיה נתניהו אושפזה בבית חולים וטרינרי

יאיר נתניהו לקח את הכלבה הראשונה לאשפוז עקב בעיות ברגליים. קאיה, בת 12 וחצי, נותחה ברגליה

 

קאיה נתניהו מאושפזת. סובלת מנכות קלה ()
קאיה נתניהו מאושפזת. סובלת מנכות קלה

הכלבה הראשונה אושפזה: קאיה, הכלבה של משפחת נתניהו, אושפזה בבית חולים וטרינרי בעקבות בעיות ברגליים. יאיר נתניהו לקח את כלבת ראש הממשלה לטיפול וקאיה נותחה ברגליה.

 

משפחת נתניהו אימצה את קאיה בדיוק לפני שנתיים וחצי ולמעשה הצילה אותה מהמתה. קאיה, בת 12 וחצי, סובלת מנכות קלה וגוררת רגליים. "כמה אור הביאה קאיה אל ביתנו", אמר בעבר ראש הממשלה בנימין נתניהו וקרא לציבור לאמץ כלב. נתניהו אף הפגיש את קאיה עם מזכיר המדינה לשעבר ג'ון קרי בפגישתם במעון ראש הממשלה.

 

 
תמונה משפחתית, לפני שנתיים ()
תמונה משפחתית, לפני שנתיים

לפני כשנתיים הושמה קאיה בהסגר של עשרה ימים במתקן של עיריית ירושלים ליד הר חוצבים, לאחר שנשכה את חברת הכנסת שרן השכל ואת אור אלון, בעלה של סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי, במהלך טקס הדלקת נרות חנוכה במעון ראש הממשלה. זמן קצר לאחר שהובאה למעון, נשכה קאיה גם את ראש הממשלה עצמו. אז קאיה לא נלקחה להסגר, אך נתניהו קיבל זריקת טטנוס על ידי רופאו האישי ד"ר הרמן צבי ברקוביץ'.

 

קאיה אגב המשיכה ונשכה גם מאבטחים במעון רה"מ. בעבר פורסם שמשפחת נתניהו הגישה בקשה למשרד ראש הממשלה לממן את רכישת מזון הכלבים עבור קאיה, אך חשב המשרד סירב לאשר את ההוצאה בנימוק שמדובר בהוצאה פרטית.

 

בתחילת השנה שעברה העלה אבנר נתניהו את תמונת קאיה לחשבון האינסטגרם שלו והודיע שהוא מחפש דוגווקר בזמן שהוריו יצאו לביקור בסינגפור ואוסטרליה. כמה חודשים לאחר מכן טייל איתה אחיו יאיר בגינת הכלבים, ואותו טיול הסתיים בעימות עם שכנה, בפוסט זועם בפייסבוק ובסערה גדולה.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים