שתף קטע נבחר

נתניהו תוקף: "רומסים ילדים באכזריות ללא גבולות"

לפני שעלה על המטוס והמריא להודו תקף ראש הממשלה את מה שהוא הגדיר "רשעות וצביעות" בעקבות פרסום ההקלטות שבהן נשמע בנו יאיר מדבר בביזוי כלפי נשים והאשים אישי ציבור ב"צקצוק בלשונם ובצביעות אבסורדית". על בנו אמר: "נער צעיר שאוהב את המדינה"

 

יאיר נתניהו לא הצטרף לנסיעת אביו ואמו, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, שהמריאו הבוקר (א') לביקור מדיני. ההערכה היא שהוא לא נסע בשל פרסום ההקלטות, שבהן נשמע מבזה נשים יחד עם חבריו במהלך בילוי לילי במועדוני חשפנות.

 

מלבד התייחסותו של נתניהו לתקיפת המנהרה, ראש הממשלה התייחס גם לפרסום ההקלטות ותקף: "תחשבו איך אתם תרגישו אם היו רומסים את הילדים שלכם באכזריות שאין לה גבולות, ברשעות ובצביעות. אני אומר את זה לא רק לגורמים בתקשורת אלא גם לאישי ציבור שמצקצקים בלשונם בהתחסדות ובצביעות אבסורדית".

יאיר נתניהו מברך את אביו ביום הולדתו (צילום: חיים צח, לע"מ) (צילום: חיים צח, לע
יאיר נתניהו מברך את אביו ביום הולדתו(צילום: חיים צח, לע"מ)

ראש הממשלה הוסיף ואמר כי "בני הוא נער צעיר שאוהב את מדינת ישראל בכל נפשו. אני מודה לאזרחים הרבים שנתנו ליאיר ולנו כתף חמה וכל כך אנושית מול חוסר האנושיות".

 

נתניהו הבן ביטל את הצטרפותו לנסיעה להודו על אף שהיה רשום בפמליה וגם קיבל ויזה להודו. בימים האחרונים היה סימן שאלה סביב הצטרפותו לנסיעה. גורמים במשרד ראש הממשלה אמרו שיטוס ואולם - בסוף השבוע החליט לוותר על הנסיעה. ההערכה שביטול הנסיעה נובע מהסערה סביב חשיפת הקלטת בחדשות 2.

 

בשבוע שעבר אמר ראש הממשלה: "בני יאיר כינה אתמול את דבריו בצדק 'דברי הבל'. הוא עשה את זה תחת השפעת אלכוהול והתנצל על כך. הוא אמר שאלה לא הערכים שעליהם הוא התחנך בבית". כמה ימים קודם לכן תקף נתניהו את עצם הדלפת הקלטת: "מדובר בחציית קווים אדומים בנושא האבטחה ולא פחות בחציית קווים מבחינה תקשורתית", אמר לאחר שהשרה מירי רגב קראה לפתוח בחקירת ההדלפה.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יאיר נתניהו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים