שתף קטע נבחר

מותג הסלולר של אקספון החל בשלבי הניסוי

חברת התקשורת אקספון החלה בשלבי הניסוי של רשת הסלולר שלה. בכך, תצטרף לחמש חברות הסלולר בעלות התשתית הקיימות. קידומת החברה 051, ושם החברה, שימותג מחדש, נחשף חלקית. מנכ"ל פעילות הסלולר של אקספון: "אנו נמצאים בניסוי, במסגרתו אנו משתמשים בשם 'We', אך זהו רק שם חלקי"

"We" - מותג הסלולר החדש של אקספון עבר לשלב ההרצה. מאות נסיינים החלו להשתמש בשירותי הסלולר של רשת אקספון. לדברי החברה, יושק המותג בסביבות חודש מרס.

אקספון: עכשיו בהרצה ()
אקספון: עכשיו בהרצה

 

"We" (שם חלקי), הוא חלק מהשם המסחרי של רשת הסלולר החדשה של מותג אקספון, שייחשף לציבור בעוד מספר חודשים וכבר אפשר לראות אותו בחלק מהמכשירים, כשמחפשים רשתות סלולריות חדשות בטלפון הנייד. לדברי החברה, לפני מספר חודשים החלו מאות נסיינים בשלב ההרצה של רשת הסלולר החדשה שתושק בסביבות מרס, והשם "'We" הוא רק חלק משמו המלא של המותג. כשיושלם המהלך תצטרף אקספון לחברות הסלולר, בעלות התשתית, הקיימות: פלאפון, HOT מובייל, גולן טלקום, סלקום ופרטנר. קידומת החברה תהיה 051. טרם נחשפו פרטים על המחירים או החבילות שתציע הרשת.

 

יעקב נדבורני, מנכ"ל פעילות הסלולר של אסקפון, אמר כי "ההערכות הן שההשקה תהיה במהלך הרבעון הנוכחי, עד סוף מרס, אבל אנחנו לא מתחייבים על זה. זה לוקח זמן. מדובר בפרויקט מורכב, של הקמת רשת סלולר. זה יכול להשתנות, בטווח של עד חודש לפני או חודש אחרי. כרגע אנחנו מפעילים כמה מאות משתמשים בחינם, במסגרת ניסוי.

 

"אנו נמצאים בניסוי, במסגרתו אנו משתמשים בשם We, אך זהו רק שם של חלק מהמותג החדש.  אפשר לומר ש-We, הוא השם הפרטי של החברה, אך לא השם המלא".

 

מקימים את החברה מאפס

"אנחנו מקימים את החברה מאפס ומשתמשים בטכנולוגיה הכי חדישה שיש כרגע", אמר ל-ynet בחודש מרס אשתקד הבעלים של חברת מרתון 018 אקספון בע"מ, חזי בצלאל. אקספון הביעה רצון להיכנס לשוק הסלולר כבר בתחילת העשור אך התמהמהה, מפאת אי זכייה במכרז התדרים ובעקבות עיכוב אישורים ממשרד התקשורת להסכם שיתוף הרשתות שלה על סלקום, שבמסגרתו סלקום תשתף עמה את הרשת המתקדמת שלה ותתן לה שירותי אירוח ברשתות דור 2 ודור 3.

 

"צר לי כי התהליך ארך חודשים ארוכים מאז יולי 2016, אך היום אנו יוצאים סוף־סוף אל דרך המלך להגשמת חזון הקמתה של הרשת החדשה, לטובתם של כל צרכני התקשורת בישראל". 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים