שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תקלה באייפון X: אי אפשר לענות לשיחות
  גל התקלות של חברת אפל ממשיך וכעת מתברר שישנה תקלה בחלק ממכשירי האייפון X אשר אינה מאפשרת למשתמש לענות לשיחה נכנסת. אפל בתגובה: "אנחנו בודקים את הנושא"

  רצף התקלות בחברת אפל ממשיך: עכשיו מתברר שמספר לא מבוטל של משתמשים מתלוננים על מצב בו הם אינם יכולים לענות לשיחה נכנסת באייפון X החדש שלהם. מספר בעלי מכשירים מדווחים שכאשר הם מקבלים שיחה, המסך אינו נדלק ולמרות שהצלצול נשמע בצורה ברורה, אין להם כל אפשרות לענות על השיחה כאשר המסך עדיין כבוי.

   

  אייפון X (צילום: גיא לוי) (צילום: גיא לוי)
  אייפון X(צילום: גיא לוי)

   

  תקלה זו מתווספת לרצף מביך של תקלות בהן מעורבת ענקית הטכנולוגיה מקופרטינו לאחרונה, ביניהן ההחלטה האומללה להאיט את המעבדים במכשירי האייפון הישנים וכפי שדיווחנו אתמול, תקלת הקליטה בחלק ממכשירי האייפון 7 והאייפון 7 פלוס אשר נמכרים בעיקר בארה"ב ובמזרח אסיה.

   

  עוד דיווחו המשתמשים כי נסיונות לאתחל את המכשיר או אפילו איפוס מלא של המכשיר פתר את הבעיה לטווח זמן קצר בלבד והתקלה חוזרת לאחר מכן. מחברת אפל נמסר לאתר CNET שדיווח על התקלה, שהם בודקים את התלונות. נכון לרגע כתיבת שורות אלו, לא התקבלה במערכת ynet אף תלונה על מכשיר כזה בישראל שסובל מהתופעה הזו.

   

  עדכון:

   

  לאחר פרסום הכתבה, החלו להגיע פניות למערכת ynet ממשתמשי אייפון X שסובלים מאותה תופעה בדיוק. פנינו ליבואנים הרשמיים לתגובה והיא תובא אליכם מייד לכשתתקבל אצלנו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים