שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תביעה של 5 מיליון שקל נגד גינדי החזקות
  כשבועיים לאחר צניחת פלטות ברזל מגג הפרויקט היוקרתי של גינדי החזקות ברמת השרון - אחד הדיירים הגיש תביעה נגד החברה בטענה לליקויים חמורים בבניין ולאיחורים במסירת הדירות. החברה: נגיב על הטענות בבית המשפט

  דייר בפרויקט היוקרתי גינדי OAK ברמת השרון, הגיש תביעה על סך 5 מיליון שקל נגד גינדי החזקות, בטענות לליקויים בדירות ואיחורים במסירתן. כזכור, לפני כשבועיים נדהמו דיירי הפרויקט היוקרתי לגלות, בבוקר שלאחר הסופה, כי פלטות חיפוי ברזל התנתקו מהמסגרת של גג הבניין ונפלו מגובה 17 קומות.

   

  בחברה טענו כי האירוע נגרם על ידי בעל הדירה שמתחת לגג, בשל עבודות שביצע בה. בעל הדירה, שמצוי בסכסוך עם החברה כמעט לאורך כל חיי הפרויקט, הוא יעקב לויטר, שרכש שלוש דירות בבניין עבורו ולשתי בנותיו בסכום של כ־20 מיליון שקל.

   

  הפלטות שהתנתקו ()
  הפלטות שהתנתקו

  בתביעה שהגיש כעת, באמצעות משרד עורכי הדין גלוזמן ושות', הוא טוען לאיחור של למעלה משנה במסירת הדירות, אי עמידה במפרטים ובדרישות שבהסכם המכר ומסירת דירות שאינן עומדות בסטנדרטים של הדירות שהחברה התחייבה להן.

   

  נזילה בחניון פרויקט גינדי ברמה"ש

  נזילה בחניון פרויקט גינדי ברמה"ש

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   
  בין השאר מפורט כי החברה החליפה שלושה קבלנים בפרויקט, ששניים מהם הגיעו להליכי חדלות פירעון. עוד נטען, כי החברה שיווקה את הבניין כפרויקט יוקרה, שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעיצוב חדשני ומודרני, אולם בפועל הוא בוצע ברמה של שיכון סטנדרטי, תוך שימוש בחומרים מהזולים בשוק.
  פרויקט גינדי OAK ()
  פרויקט גינדי OAK

  בנוסף נטען כי הדירות סובלות מליקויים כמו עבודות איטום רשלניות, חורים בקירות ועוד, וכי בחניון המבנה יש נזילות והצפות, שאף חדרו לארון החשמל. לפי כתב התביעה, החברה התנערה מאחריות וסירבה לבצע את התיקונים הנדרשים, דבר שאילץ את התובע לבצעם בעלויות של מאות אלפי שקלים. 


  הצפות בבניין ()
  הצפות בבניין

  התובע מציין גם את המקרה שאירע לאחרונה, ובו נותקו פלטות ברזל מהבניין אל הגינה ולכביש הסמוך. בחברה טענו אז כי "מדובר בלוח שנפל כתוצאה מעבודות של דייר פרטי אשר קבלן מטעמו שיחרר את החלק ולא השיב או חיזק את החלק כנדרש וכמתחייב, סוגייה זו מוטלת לפתח הדייר שביצע את התיקונים ו/או מי מטעמו ואין לה כל קשר לגינדי החזקות".

   

  בכתב התביעה מצוין בתגובה לכך, כי "רק בדרך נס נמנע אסון. גינדי בעזות מצח שלא תאמן, ניסתה לייחס את המחדל לתובע, אף כי לא ציינה אותו בשמו אלא כ'דייר שקנה את דירת הגג וביצע את עבודות הגימור באמצעות קבלן מטעמו'".

   

  עוד נכתב, כי "זו דוגמה קטנה להתנהלות גינדי בפרויקט. מדובר בפגמים חמורים בחזית הבניין, שמלבד העובדה שמדובר בלוחות הממוקמים במפלס דירת הגג, אין בינם לבין התובע דבר וחצי דבר".

   

  מחברת גינדי החזקות נמסר בתגובה: "התביעה התקבלה בימים האחרונים והיא תילמד. החברה תגיב על הטענות בבית המשפט".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים