שתף קטע נבחר

שתק גם הפעם: הסתיימה חקירה נוספת של ח"כ ביטן

חבר הכנסת מהליכוד הגיע בפעם השביעית למשרדי להב 433 כדי להיחקר על החשדות נגדו, בהם שוחד, בפרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון. גם הפעם שמר על זכות השתיקה ולאחר ארבע שעות יצא משם

 

 

 

ביטן יוצא מביתו הבוקר בדרך לחקירה (צילון: מוטי קמחי) (צילון: מוטי קמחי)
ביטן יוצא מביתו הבוקר בדרך לחקירה(צילון: מוטי קמחי)
חקירה מספר 7: יו"ר הקואליציה לשעבר, ח"כ דוד ביטן (הליכוד), הגיע הבוקר למשרדי להב 433 במסגרת חקירת פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון, תיק 1803, שבה הוא חשוד בעבירות שוחד, מרמה והלבנת הון. כמו בחקירותיו האחרונות, ביטן שמר על זכות השתיקה. לאחר ארבע שעות יצא הח"כ ממשרדי המשטרה.

 

בשבוע שעבר פורסם ב-ynet כי המשטרה החלה בסדרת עימותים של משה יוסף, מקורבו של ח"כ ביטן ומי שהוגדר בעבר כ"בנקאי" שלו, עם חשודים נוספים בפרשה.

 (צילום: שאול גולן) (צילום: שאול גולן)
(צילום: שאול גולן)

זו תקופה ארוכה מוסר משה יוסף עדות מפורטת בפני חוקרי המשטרה בדבר מעורבותו לכאורה בפרשת השחיתות שבה נחקר ח"כ ביטן. בעימות שנערך לו בשבוע שעבר עם הקבלן בני סולימני שנשלח למעצר בית של תשעה ימים, הוא הטיח כי תמורת עזרה בעבודות עפר, העביר לו עשרות אלפי שקלים: ''העברת לי עשרות אלפי שקלים להעביר לדוד ביטן''.

 

התמורה מהקבלן השני הייתה אמורה להגיע - לדבריו - בדמות דירות במגדל בראשון לציון. בסופו של דבר הפרויקט לא יצא לפועל והעסקה לא התממשה. ''היית אמור להעביר יחידות דיור לי ולדוד (ביטן)'', הטיח יוסף בקבלן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילון: מוטי קמחי
ביטן, הבוקר
צילון: מוטי קמחי
מומלצים