שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נטע אלחמיסטר ושותפתה בתגובה על הסרטון: "עדן, אנחנו מתנצלות"

  "אנחנו כואבות ומתוסכלות מהמעשה הנבזי והמרושע" - לראשונה מאז פורסם הסרטון האינטימי של עדן בן זקן, שצולם בחנות שבבעלותן, פרסמו נטע אלחמיסטר ונועה בני תגובה בחשבון האינסטגרם של החברה: "לא צילמנו ובוודאי לא פרסמנו את הסרטון. נעשה הכל כדי לסייע"

  "אנחנו כואבות את הפגיעה בך": יממה אחרי שנשלח המכתב מעורך דינה של עדן בן זקן לנטע אלחמיסטר ונועה בני, מבעלות החנות "בננהוט", שבו צולם הסרטון האינטימי - השתיים משחררות היום (ה') תגובה ראשונה.

   

  התגובה שפרסמו אלחמיסטר ובני ()
  התגובה שפרסמו אלחמיסטר ובני

  "אחרי כמה ימים לא קלים, בעיקר לעדן חברתנו, חשוב לנו לשתף אתכם ואתכן בתחושות שלנו - שעד כה לא נשמעו", כתבו השתיים בחשבון האינסטגרם של החנות, שאחריו עוקבים כרבע מיליון אנשים. "מאז פורסם הסרטון אנחנו כואבות ומתוסכלות מהמעשה הנבזי והמרושע שפגע בעדן. פרסום הסרטון הכה אותנו בהלם מוחלט". יש לציין כי אלחמיסטר ובני לא פרסמו את ההתנצלות בחשבונות האינסטגרם הפרטיים שלהן - שמונים יחד יותר ממיליון עוקבים.

   

  השתיים מוסיפות כי "למרות כל הרעש בתקשורת, חשוב לנו להגיד לעדן: את חברה יקרה שלנו, ואנחנו מאוד אוהבות אותך וכואבות את הפגיעה השפלה בך. ניסינו ליצור איתך קשר מספר פעמים בשבוע האחרון כדי לומר לך שנעשה הכל כדי לאתר את מי שפגע בך. את בן אדם יקר לנו שחווה פגיעה ועבורנו זה מעל הכל".

   

  תגובה ראשונה מאלחמיסטר (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  תגובה ראשונה מאלחמיסטר(צילום: ענת מוסברג)

  אלחמיסטר ובני גם מכחישות את טענת בן זקן ועורך דינה, שנחשפה אמש ב-ynet, כי מיקום מצלמת האבטחה ואיכותה מעלים שאלות: "חשוב לנו לומר כי בימים האחרונים פורסמו הרבה דברים שהם פשוט לא נכונים", הן כותבות, "קודם כל, אנחנו לא צילמנו ובוודאי לא פרסמנו את הסרטון הזה. דבר שני, הסרטון לא צולם בתאי המדידה אצלנו כי בתאי מדידה אין מצלמות ואסור שיהיו. הסרטון צולם בחדר התפירה, שם מוצבת מצלמה גלויה לצורכי בטיחות וביטחון בלבד.

   

  "אנו עדיין לא יודעות כיצד הסרטון דלף ואנו נעשה הכל כדי לסייע לעדן ולמשטרה. לכן, ברגע שגילינו כי המערכת שלנו נפרצה, מיהרנו להגיש בעצמנו תלונה במשטרת ישראל על מנת לאתר את העבריין. אנחנו נעשה הכל כדי לסייע לעדן, אנו כואבות איתה את הפגיעה בפרטיותה ואנו בטוחות שהאמת תצא לאור. עדן, אנו מתנצלות. אנחנו איתך". 

   

   

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ענת מוסברג
  בן זקן ואלחמיסטר
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים