שתף קטע נבחר

הכירו את השחקנית החדשה בשוק הסלולר: We4g

משרד התקשורת העניק אישור הפעלה לחברת אקספון, שתצטרף כשחקנית שישית לחברות בעלות התשתית הסלולרית. היא תפעל תחת המותג We4g, בקידומת 051. הערכה: השירות יושק לצרכן בשבועות הקרובים

We4g זהו שמה של המתחרה החדשה בשוק הסלולר: משרד התקשורת העניק הבוקר (ה') אישור להפעלת שירותי סלולר לחברת "מרתון אקספון", שתפעל תחת המותג We4g, ובקידומת 051. ההערכה היא שהשירות יושק לצרכן הסופי בשבועות הקרובים.

 

החברה תצטרף כשחקנית שישית לחברות בעלות התשתית הסלולרית: פלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל וגולן טלקום (לא כולל מפעילות וירטואליות). היא קיבלה את רישיונה בתחום הסלולר בחודש אפריל 2017, והאישור שהתקבל היום מאפשר לה להתחיל בפועל לספק שירותים למנויים.

החברה נמצאת בבעלות חזי בצלאל והמנכ"ל שלה הוא יעקב נדבורני. היא הוקמה תחילה כספקית שירותי טלפוניה בינלאומית ושירותי אינטרנט, עם הקידומת 018. ב-2015 היא ניגשה למכרז הדור הרביעי בסלולר, ולגביו תקים רשת עצמאית משלה. הרשת של דור 3 תהיה משולבת יחד עם שתי חברות נוספות (סלקום וגולן טלקום).

 

כפי שפורסם ב-ynet, אקספון החלה לפני חודשיים בשלבי הפיילוט שכלל כמה מאות נסיינים. במסגרת הניסוי עלתה השאלה האם We יהיה שמה המלא של החברה, או שמדובר בקיצור זמני, וכעת מתברר שמו המלא של המותג -  We4g.

 

"זהו עוד ציון דרך להמשך מדיניות משרד התקשורת, לפתיחת שוק הסלולר לחברות נוספות", אמר שר התקשורת, איוב קרא, "צעד נוסף ליצירת תחרות גדולה יותר בין החברות הפועלות כיום, שהנשכרים ממנו יהיו אזרחי מדינת ישראל".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים