שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לא רק הבנזין: גם הנסיעה בכביש 6 מתייקרת
  מחיר הנסיעה בכל אחד מתשעת קטעי הכביש יעלה ב-5 אגורות, ל-4.05 שקל - עלייה של 1.2%. מאחר ובכל נסיעה משלמים לפי מחיר הנסיעה בשלושה קטעים, מדובר בהתייקרות בפועל של 15 אגורות. מזכיינית כביש 6 נמסר כי בכל שנה מתעדכנים מחירי הנסיעה בקביעות לפי ההסכמים עם המדינה

  עוד מכה לנהגים: במקביל לזינוק במחירי הדלק ממוצאי שבת בחצות, גם תעריפי הנסיעה בכביש 6 יטפסו, בדיוק עם תחילת חול המועד פסח, כשבחירה הצפויה של ישראלים רבים להשתמש בכביש האגרה כדי לנסוע צפונה או דרומה לטיולי החג.

   

  "דרך ארץ" גבתה מהציבור 156 מיליון ש' עודפים

  שבוע של עבודות ושיבושים ברכבת ישראל ובכביש 6

  מהלילה בחצות: הקטע הדרומי בכביש 6 נפתח לתנועה

   

  מחיר הנסיעה בכל אחד מתשעת קטעי הכביש יעלה ב-5 אגורות, ל-4.05 שקל - עלייה של 1.2%. מאחר ובכל נסיעה, גם בקטע כביש בודד, משלמים הנהגים לפי מחיר הנסיעה בשלושה קטעים, מדובר בהתייקרות בפועל של 15 אגורות. מנגד, בנסיעה של 5 קטעים ומעלה נגבה תשלום לפי 5 קטעים בלבד. משאיות ואוטובוסים, שמשקלם 4 טון ומעלה, ישלמו בכל קטע 12.14 שקל ואילו רכב דו גלגלי משלם רק 2.02 שקל לכל קטע.

   

  פרויקט הארכת כביש 6 צפון    (צילום: שמיר אלבז)

  פרויקט הארכת כביש 6 צפון    (צילום: שמיר אלבז)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במקביל פירסמה דרך ארץ תעריפי נסיעה מעודכנים לקטע הצפוני של הכביש, ממחלף עירון למחלף עין תות: 5.74 שקל לרכב פרטי, 17.23 למשאית ולאוטובוס ו-2.88 לרכב דו גלגלי

  .

  יצוין כי מסוף השנה הנוכחית ובמהלך 2019 ייפתחו בהדרגה הקטעים הצפוניים החדשים, שנבנים בשתי זרועות. המזרחית, ממחלף עין תות לצומת סומך שליד קריית אתא, וזרוע נוספת מאזור יקנעם לכביש 77, מזרחית לקריית טבעון. מקטע בן 7 ק"מ, מצומת אוסם עד צומת התשבי צפוי להיפתח בסוף 2018, והשאר צפוי להיפתח במהלך השנה הבאה.

   

  הקטע החדש בן ה-22 ק"מ, שכולל 5 גשרים ו-3 מנהרות כפולות, מוצע על ידי קבוצת שפיר בסיוע פיצרוטי האיטלקית. נציין כי הגבייה לגבי הקטע המדובר תתנהל בנפרד, ומי שייסע בכביש 6 בקטע הצפוני, כמו גם בקטעים האחרים, יקבל שתי חשבוניות שונות על אותה הנסיעה.

   

  מחברת דרך ארץ, זכיינית כביש 6, נמסר כי בכל שנה מתעדכנים מחירי הנסיעה בקביעות לפי ההסכמים עם המדינה, ב-1 באפריל וב-1 באוקטובר, לפי השינוי בסל המטבעות הקובע. בנוסף, ישנה באפריל תוספת קבועה בסך 1.5%.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים