שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שלמה פילבר פוטר ממשרד התקשורת

  על פי ההסכם שאליו הגיעו הצדדים, מנכ"ל משרד התקשורת המושעה יהיה זכאי לתשלום מענק חד פעמי של 2 חודשי הסתגלות. כמו כן הוא יהיה זכאי לפיצוי פיטורין מאחר וזכויותיו הפנסיוניות בוטחו בקרן הפנסיה "מגדל לקיצבה". פילבר משמש עד מדינה בתיק 4000

  נציבות שירות המדינה הודיעה היום (ה') למנכ"ל משרד התקשורת המושעה, שלמה פילבר, עד המדינה בתיק 4000, על סיום כהונתו.

   

  ראש הסגל, המנכ"ל והיועץ המשפחתי: מפלילי נתניהו

  פילבר התעמת עם מנכ"לית בזק: "זוכרת את הפגישה הלילית?"

  השעון היוקרתי שגרם לפיטורי פילבר נמכר באלפי שקלים

   

  על פי ההסכם שאליו הגיעו הצדדים, פילבר יהיה זכאי לתשלום מענק חד-פעמי של 2 חודשי הסתגלות. כמו כן הוא יהיה זכאי לפיצוי פיטורים מאחר וזכויותיו הפנסיוניות בוטחו בקרן הפנסיה "מגדל לקיצבה". יחסי העובד מעביד בין פילבר למדינה יסתיימו החל מהיום.

   

  בינואר האחרון, עוד בטרם ההתפתחויות האחרונות שנרשמו בתיק 4000 והסכם עד המדינה שנחתם מול פילבר, האריכה הנציבות את השעייתו בהסכמה עד סוף חודש מרץ. בעת השעייתו של פילבר הוא היה זכאי לקבל מחצית משכרו, שעמד על כ־38 אלף שקל בחודש. במקום שימוע לפיטורים, הצדדים הגיעו להסכמות לגבי סיום כהונתו.

  שלמה פילבר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  שלמה פילבר(צילום: מוטי קמחי)
   

   

  פילבר החזיק בתקן מנכ"ל משרד התקשורת גם בתקופת השעייתו בהסכמה שהחלה בסמוך לפרוץ חקירת פרשת בזק בחודשי יוני 2017 – למעלה מעשרה חודשים. עניין זה שיתק לחלוטין את התנהלות המשרד שתיפקד ללא מנכ"ל במשך עשרה חודשים.

   

  כפי שפורסם ב"כלכליסט", פילבר תכנן את עתידו מחוץ לשירות המדינה כבר מחודש נובמבר. הוא צפוי לחזור לשמש כיועץ אסטרטגי ועסקי בניהול קמפיינים לקראת הבחירות ברשויות המקומיות שיתקיימו בנובמבר הקרוב.

   

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים