שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הצעה מפתיעה לרכישת הוניגמן נשים ו-TNT; המציעים: רוכשי רשת האופנה מישמיש

  לאחר שאושרה מכירת 38 סניפי רשת הוניגמן שנכנסה להקפאת הליכים לרשת KIWI, קיבלו הנאמנים לפחות שתי הצעות לרכישת מותגים נוספים ברשת. אחת מהן היא של חברת זיקו סקיי שרכשה לאחרונה חלקים מרשת האופנה מישמיש. הנאמנים מבקשים להאריך את הקפאת ההליכים לרשת. השופט חגי ברנר - יכריע בבקשה

  בשורות טובות לרשת הוניגמן: נאמני הרשת קיבלו לפחות שתי הצעות לרכישת מותגים נוספים ברשת. הצעה אחת הוגשה לנאמנים על ידי חברת זיקו סקיי שרכשה לאחרונה חלקים מרשת האופנה מישמיש. בעליה מציעים עכשיו לרכוש גם את הוניגמן נשים וגם את המותג TNT.

   

  אושרה מכירת 38 סניפי הוניגמן לרשת KIWI

  המשבר בשוק האופנה הישראלי: מי צפוי לקרוס?

  המשבר בענף האופנה: צו כינוס נכסים לבעלי רשת הוניגמן

   

  קבוצה זו של חברת זיקו סקיי מציעה להעסיק 80 אחוז מהעובדים בחנויות שהיא מעוניינת לרכוש. ההצעה השנייה שהוגשה היא של קבוצה הכוללת זכיין של הרשת לרכישת המותג TNT בלבד. הנאמנים מבקשים להאריך את הקפאת ההליכים לרשת.

   

  מדובר במהלך חיובי לרשת ובהצלחת הנאמנים להשיג רוכשים פוטנציאליים למותגים נוספים של הרשת. השופט חגי ברנר יהיה זה שיכריע בבקשה.

  חנות של הוניגמן (צילום: יח"צ) (צילום: יח
  חנות של הוניגמן(צילום: יח"צ)

  רק לפני שבועיים אישר השופט ברנר מבית המשפט המחוזי בתל אביב מכירת 38 סניפי הוניגמן לרשת KIWI שבבעלות חברת אבני שוהם אופנה. האחרונה רכשה למעשה את מותג הוניגמן קידס וחנויות ברשת. אתמול הרגישו עובדים ברשת המיוצגים על ידי עוה"ד אופיר רונן וגלילה הורנשטיין כי ישנה אופטימיות באשר למכירה נוספת של מותג נוסף ברשת.

   

  פגישה שהיתה אמורה להיות לעובדים עם הנאמנים נדחתה ליום ראשון הקרוב לאור העובדה כי קיימים מציעים חדשים. רשת הוניגמן נכנסה באמצע פברואר להקפאת הליכים. לרשת מונו שלושה נאמנים: עוה"ד קרן רייכבך סגל, פיני יניב ורו"ח בועז גזית.

   

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים