שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  רוצח בתה נשלח לכלא לכל ימי חייו: "הטיולים שלו בשמש נגמרו"

  רוית סבג, אמה של דור כרסנטי ז"ל, שוחחה עם אולפן ynet על גזר הדין שניתן לנדב סלע שרצח את בתה ואת נכדיה. "הוא חיי חיים של מלך, לא מבינה מאיפה זה הגיע", היא אמרה ותהתה: "לא נדע את הסיבה. למדתי לא לשאול כי אין ממי לקבל תשובות"

   

  "ציפיתי שלא יהיה לו אור יום יותר ואני שמחה שהשופטים נתנו את העונש הזה". כך אמרה היום (ה') רוית סבג, אמה של דור כרסנטי ז"ל, לאחר שאתמול גזר בית המשפט המחוזי בנצרת ארבעה מאסרי עולם על רוצח בתה נדב סלע. סלע הורשע שרצח את אשתו דור, את ילדיו יוסף ובנימין ואת בן השכנים נחמן עתיה.

   

  "זו הקלה קטנה, אבל מהולה בהמון כאב וצער", אמרה סבג בריאיון לאולפן ynet. "אני מאושרת מאוד מגזר הדין. הטיולים שלו בשמש נגמרו והוא לא ייצא לראות אור יום יותר".

  נדב סלע (צילום: אחיה ראב
  נדב סלע אתמול בבית המשפט(צילום: אחיה ראב"ד)

  רוית סבג (צילום: גיל נחושתן)
  מרוצה מגזר הדין. רוית סבג(צילום: גיל נחושתן)

   

  גם היום, יותר משנה אחרי הטבח שביצע סלע, סבג לא יודעת מה היו מניעיו. "הוא תמיד היה מוריד את הראש ולא מזיז עפעף כשהייתי מדברת אליו. יש לו קור רוח בצורה מדהימה, שאני לא מבינה מאיפה זה בא. הוא חי חיים של מלך. אין סיבה ולא נקבל את הסיבה למעשיו. למדתי לא לשאול כי אני יודעת שאין לי ממי לקבל תשובות", היא אומרת היום.

   

  מלבד מאסרי העולם נגזרו עוד 10 שנות מאסר במצטבר על ניסיון הרצח של אחיו של נחמן ז"ל, נתן עתיה, שניצל. סלע יפצה את יורשי הנרצחים ב-256 אלף שקלים כל אחד ונתן עתיה שניצל יפוצה ב-100 אלף שקלים.

  כולם נרצחו. דור כרסנטי והילדים יוסף ובנימין ()
  כולם נרצחו. דור כרסנטי והילדים יוסף ובנימין

   

  "הנאשם במחשבה תחילה נטל את חייהם של ארבעה. אנו לא קונים את התזה של הבעיה הפסיכיאטרית", קבע הרכב השופטים בראשות אב בת הדין אשר קולה. "למרבה הנס, נתן ניצל. למרבה הצער והזוועה, גורלם של האחרים לא שפר עליהם וכך קופחו חייהן של ארבע נפשות, בהן כאמור שלושה קטינים ואפילו תינוקות של ממש, שלא חטאו או פגעו באיש".

   

  עוד נכתב בהכרעת הדין: "איננו יודעים מה הניע את הנאשם לעשות את מעשיו, איננו יודעים מדוע קופחו חיים של ארבע נשמות טהורות, והגם שהלב נוטה להאמין 'שאדם נורמלי לא יעשה כן', הרי שהעובדות מוכיחות כי במובן המשפטי, הנאשם היה ועודנו אחראי למעשיו. ארבע נפשות, ארבעה עולמות נטל ואיבד הנאשם שבפנינו. דמם ודם תולדותיהם תלויים בו, בנאשם זה, עד סוף העולם".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים