שתף קטע נבחר

תלונה במשטרה: חשד להתעללות בפעוטון בגבעתיים

פרסום ראשון: אנשי צוות גן פרטי בעיר יובאו לחקירה במשטרה לאחר שהתקבלה תלונה על חשד לתקיפה של פעוטות במקום. אחת הפעוטות סיפרה להוריה, שהגיעו לגן וביקשו לצפות במצלמות האבטחה, אז ראו את אחת הסייעות מכה לכאורה את בתם

ברקע כתב האישום החמור שהוגש נגד סייעת בגין הריגת פעוטה, חשד להתעללות בפעוטון אחר: ל-ynet נודע כי הבוקר (ב') הוגשה תלונה במשטרה נגד צוות גן פרטי בגבעתיים בחשד לתקיפה של פעוטות במקום. מנהלת הגן סירבה להגיב.

 

צוות הגן, הגננת והסייעות, יובאו במהלך שעות הבוקר לחקירה בתחנת המשטרה. הורי הפעוטות בגן יתבקשו גם הם להגיע ולמסור עדויות. אחד מהורי הילדים בגן, שבו קבוצת פעוטות וקבוצת ילדים לקראת גיל 3, סיפר כי בקבוצת "הגדולים", אחת הפעוטות סיפרה להוריה שהוכתה על ידי הסייעת, ואלו דרשו מהנהלת הגן תשובות.

 

לאחר שהגיעו לגן ודרשו מהמנהלת לצפות בסרטוני האבטחה, שמתעדים באופן רציף את הפעילות במקום, הם הזדעזעו לגלות שבתם הוכתה לפי החשד על ידי אחת הסייעות. צילומים נוספים, כך סיפרו הורים לילדים במקום, חשפו לדבריהם שורה של כמה אירועי אלימות שנעשו על ידי יותר מסייעת אחת.

 

אמא לילד בגן אמרה כי "מדובר בגננת אהובה מאוד על הילדים ועל ההורים, שמלווה את הקבוצה כבר שנה שנייה. יש ילדים שנמצאים בגן כבר השנה השלישית, וחלקם עולים בשנה הבאה לגן עירייה. זהו שוק מאוד גדול ומדובר על אירוע שקרה בזמן האחרון. ממה שאני מבינה, ההתייחסות לילדים הייתה לא עדינה וכנראה נשבר איזשהו שיא בזמן האחרון. אני רוצה להאמין שמדובר על התנהגות שלא מוצדקת בשום אופן, שנבעה מעומס של ילדים בגן. זו לא הייתה אלימות שהופנתה כלפי כל הילדים. הילד שלי הוא מאוד דברן וכנראה שהוא לא חווה את זה ככה. עם זאת, ההורים בתחושות קשות והזעם הכי גדול מופנה למנהלת של הגן. יש בגן היום הרבה כאב ועצב".

 

המקרה הנוכחי נחשף על רקע הפרשה שבגינה מואשמת סייעת בגין הריגתה של יסמין וינטה, בת שנה וחודשיים, בפעוטון בפתח תקווה בחודש שעבר.

 

היום הוגש כתב אישום נגד הסייעת, שנאשמת מלבד הריגתה של יסמין במקרים נוספים של פגיעה בילדים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים