שתף קטע נבחר

מחאה ברשת: "אני גדולה ואין לי מה ללבוש"

בזמן שבתעשיית האופנה מפגינים ומתלוננים על המצוקות בענף, לנעמה פסקה דיוויס, בלוגרית אופנה למידות גדולות, יש הצעה מעניינת: "בארה"ב ובאירופה כבר הוכיחו שפס ייצור עד מידה 50 עובד, והרווחים מאוד גדולים"

 

 

נעמה פסקה דיוויס "לא מבקרת בקניון, בדרך כלל, כי אין לי מה לחפש שם רוב הזמן". בלוגרית האופנה למידות גדולות פרסמה סרטון מחאה ברשת, בו היא מבקרת את רשתות האופנה שלא מייצרות בגדים במידות גדולות.

 

בשעה שבתעשיית האופנה מתלוננים על המצוקות הקיימות בענף, לפסקה דיוויס לא ברור כיצד הם מוותרים על שוק שלם של נשים שלא יכולות למצוא בגדים שמתאימים להן. בראיון לאולפן ynet היא אומרת: "באמת שאין לי איך להסביר את זה, אני מנסה להימנע מהאופציה היחידה שנקראת שמנופוביה. היו בעבר ניסיונות למהלכים עם מנכ"לים של חברות שונות ונאמר שם בפירוש: זו לא התדמית שאנחנו משדרים בחברות שלנו".

 

צפו: 20 אלף פריטי לבוש חולקו בחינם בת"א. צרכנים: "קונים אונליין אבל באנו להזדהות"

לכתבות נוספות בערוץ הצרכנות

 

נעמה פסקה דיוויס ()
נעמה פסקה דיוויס

בתשובה לטענה לפיה ייצור בגדים במידות גדולות יותר משמעותו הוצאות גדולות יותר, אומרת פסקה דיוויס כי "אני משערת שיש איזו טענה, לפיה כשמגדילים את אורך הבד גם ההוצאות עולות. אבל בארה"ב ובאירופה כבר הוכיחו אחרת, ובכל רשת הכי קיקיונית אליה תיכנסי שם תוכלי למצוא בקלות פס יצור עד מידה 50, בלי לדרוש, בלי להתלונן, בלי חנויות מיוחדות - וזה עובד שם, והרווחים מאוד גדולים".

 

פסקה דיוויס קוראת לנשים נוספות להצטרף אליה למחאה: "אני קוראת לכל נשות ישראל שלא מוצאות בגדים בחנויות: צלמו את עצמכן ליד סניף הרשת בו לא מצאתן כלום, ופרסמו עם ההאשטג: #גםכאןאיןלימהללבוש. נתחיל לבדוק כמה פלח השוק הזה גדול בישראל.

 

"אני חושבת שהקהל הרבה יותר גדול ממה שמאמינים ומבינים, כי האמת היא שלא מדובר בקהל של מידות גדולות בהכרח. גם נשים במידה ממוצעת לא מוצאות את עצמן בחנויות, כי המידות רק הולכות וקטנות. לדעתי המצב הרבה יותר חמור ממה שהאנשים 'למעלה' מודעים לו. יכול להיות שאף פעם לא עשו את הסקר הזה, הגיע הזמן לעמוד על המספרים האמיתיים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים