שתף קטע נבחר

ח"כ ינון אזולאי: רעידת האדמה - אולי בגלל מתווה הכותל

חבר הכנסת מש"ס אמר: " אולי נעשה קצת חשבון נפש שרעידת האדמה הזו היא בגלל שמישהו פה מנסה לגעת לנו בקדוש לנו?" הוא קרא לרפורמים להקים כותל בארצות-הברית

 

 

 

ב-2008 אמר חבר הכנסת דאז שלמה בניזרי כי רעידת האדמה שפקדה את ישראל נגרמה בשל משכבי זכר. עשר שנים עברו וחבר כנסת אחר מש"ס מוצא סיבה לרעידת האדמה שפקדה לפנות בוקר (יום ד') את ישראל. 

 

ח"כ ח"כ ינון אזולאי אמר בדיון על הרחבה המעורבת בכותל המערבי: "אולי רעידת האדמה הבוקר היא בגלל שמישהו מנסה לגעת בקדוש לנו".

 

במהלך דיון בהצעה לסדר היום בנושא "סוגיית מתווה הכותל - הסדרת הרחבה הדרומית", אמר ח"כ ינון אזולאי מש"ס: "היום שמענו שהייתה איזושהי רעידת אדמה. אולי נעשה קצת חשבון נפש שרעידת האדמה הזו היא בגלל שמישהו פה מנסה לגעת לנו בקדוש לנו?"

 

הוא תקף את המתווה המתגבש: "תשמעו את הכאב שלנו, הם אינם יהודים. האם הייתם נותנים להם דריסת רגל במסגד אל אקצא. למי ראש הממשלה נותן? לאותם אלה שהולכים נגדנו בכל מיני ארגונים? ראש הממשלה, שדן כנר אמר עליו שהוא הראשון שידע לזהות את האסון בכרמל, אם הוא ידע לזהות את האסון בכרמל, למה את האסון הזה של הכותל, של נשות המריבה, של הרפורמים, דווקא את זה הוא לא יודע לזהות?"

 

ח"כ אזולאי שאל: "מה לכם ולעתיקות של אבני הכותל, אני מציע לכם הצעה, קחו את הכסף שאתם משקיעים במדינת ישראל ותבנו לכם כותל בארצות-הברית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יעקב כהן
ינון אזולאי עם אביו (משמאל) והשר אריה דרעי
צילום: יעקב כהן
מומלצים