שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אשת החשוד בחטיפה: "הוא בחיים לא חשב לפגוע בילד"

  הקבלן אחמד אלנקיב מלוד חשוד בחטיפת הילד כרים ג'ומהור מקלנסווה. אשתו פאתנה אומרת היום כי היא אינה מאמינה שהיה לו קשר לחטיפה. "על המשטרה לחפש את החוטפים האמיתיים ולהחזיר לנו את בעלי". הבת רנא: "אבא לא יכול לעשות דבר כזה"

   

   

  אשתו ובתו של החשוד בחטיפת הילד

  אשתו ובתו של החשוד בחטיפת הילד

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  פאתנה אלנקיב, אשתו של הקבלן אחמד אלנקיב מלוד שנעצר בחשד לחטיפת הילד כרים ג'ומהור, אמרה היום (א') ל-ynet כי היא לא מאמינה שבעלה עומד מאחורי החטיפה והמשפחה דוחה את כל החשדות שמצביעים על כך שאחמד הוא זה שהזמין את חטיפת הילד. "עד עכשיו אנחנו לא יודעים על מה עצרו אותו ומי טען שהוא קשור לחטיפת הילד. כולנו בטוחים שבסוף הוא ישתחרר, יחזור לחיק המשפחה והתמונה תתברר לכולם ולא רק לנו", אמרה.  

   

  אחמד טיבי וכרים ג'ומהור (צילום: יאיר שגיא)
  החגיגות בקלנסווה אחרי החזרתו של כרים(צילום: יאיר שגיא)

  פאתנה אלנקיב אשתו של החשוד בחטיפת הילד כרים ג'ומהור ()
  פאתנה אלנקיב. "הילדים שלי במצב נפשי קשה מאוד"

  בתו של החשוד בחטיפת הילד כרים ג'ומהור ()
  הבת רנא. "הידיים של אבא שלי נקיות"

   

  הארכת מעצר לחשודים בחטיפת כרים ג'ומהור בבית המשפט השלום בראשל
  אחמד אלנקיב בעת הארכת מעצרו בשבוע שעבר(צילום: שאול גולן )

  "לבעלי אין שום קשר לעניין החטיפה וכל מה שנאמר עליו זה שקר וכזב", אמרה פאתנה בראיון ל-ynet. "בעלי מגדל חמישה בנים ובנות. הוא מאוד אוהב אותם ונותן להם את הנשמה שלו. בחיים לא חשב לפגוע בילד, הוא עוזר לאחרים לפני משפחתו". פאתנה מספרת על המצב הקשה של ילדיה בעקבות המעצר של אב המשפחה. "הילדים שלי חיים במצב נפשי קשה מאוד, הם לא יוצאים מהבית. הילד הקטן שלי שואל 'איפה אבא ומתי יחזור?'. אני לא יודעת מה לענות לו. הילד שלי, בן 19, עזב את בית הספר במטרה לעזור לנו. אני מקווה שכולם יתמכו בנו ובבעלי כי באמת הוא לא קשור לעניין החטיפה. על המשטרה לחפש את החוטפים האמיתיים ולהחזיר לנו את בעלי".


  חגיגות לקראת חזרת כרים בקלנסוה (צילום: יאיר שגיא )
  (צילום: יאיר שגיא )

  פאתנה אומרת כי המצב הכלכלי של המשפחה הורע בשנים האחרונות. "התגוררנו בעבר בבית פרטי והיינו במצב טוב מאוד. לפני כשלוש שנים לקחו לנו את הבית וגירשו אותנו בגלל הרבה חובות. היום אנחנו גרים בשכירות ומשלמים 3,000 שקל כל חודש, לא כולל חשמל, ארנונה ומים. אנו דורשים לעזור לנו בהחזרת הזכויות שלנו כדי שנהיה בבית שלקחו לנו".

   

  "אבא לא יכול לעשות דבר כזה"

  רנא אלנקיב, בתו של העצור אמרה: "מאז מעצרו של אבא אנחנו לא מעכלים את העניין. אבא לא יכול לעשות דבר כזה. תמיד הוא מבקש מאיתנו לשמור על קשרים טובים עם כולם. אף אחד לא מאמין בחשדות שיוחסו לו. אנחנו אומרים לאבא 'התגעגענו אליך ורוצים אותך בבית איתנו. אתה היחיד שיכול להחזיר לנו את השמחה'".

   

  הבת הוסיפה: "תפסיקו להוציא שמועות לא במקום. בסוף ההר יוליד עכבר ותדעו שאבא ישתחרר כשהוא זכאי. אם למישהו יש הוכחות נגדו אז בבקשה, שיבוא ויציג אותן מול כולם. כולנו בטוחים שאבא הולך עם ידיים נקיות. אנחנו לא מצליחים להבין הרבה דברים. איך זה יכול להיות שהיו שיחות עם החוטפים והחזירו את הילד שנחטף בזמן שאבא נמצא בכלא? זה מצביע על כך שאין לו קשר לחטיפה. אנו גם שמחים שכרים חזר למשפחתו".

   

  ביום חמישי בלילה עצרה המשטרה ארבעה חשודים, תושבי לוד, בחשד למעורבותם בחטיפת הילד. החקירה התמקדה באלנקיב (41), שחשוד כי הזמין את החטיפה בגלל חוב כספי של אביו של כרים. ביום שישי האחרון כרים ג'ומהור הוחזר לביתו בקלנסווה, ואלפים חגגו את שובו. הדמות המרכזית שעמדה מאחורי הסוף הטוב לדרמת החטיפה היה חאג' כריים ג'רושי, שנסע כמה פעמים לאזור רמאללה, שם שהה הילד החטוף.

   

  ג'בר ג'ומהור, אביו של הילד שנחטף, אמר היום: "אין אנשים שרוצים ממני כסף, אלא רק רצו לסחוט אותי ואני לא הסכמתי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שאול גולן
  אחמד אלנקיב וכרים ג'ומהור
  צילום: שאול גולן
  מומלצים