שתף קטע נבחר

הדואר בשירותים: תופסק ההתקשרות עם סופר ברקת

בעקבות הפרסום ב-ynet לפני כחודש כי לקוחות סניף הדואר המרכזי ביפו נשלחים לאסוף חבילות בסופר ברקת בחדרון קטן צמוד לשירותים, בדואר הבטיחו כי הנושא בטיפול. ביקור נוסף של תחקירן ynet גילה ששום דבר לא השתנה - ובדואר החליטו להפסיק את ההתקשרות עם בית העסק

 

 

מעקב ynet: לפני כחודש פרסמנו תלונות של לקוחות רבים בנוגע לגישה בעייתית באיסוף חבילות בתחנות החלוקה של הדואר

 

חברת דואר ישראל מנתבת את דברי הדואר לבתי עסק פרטיים בגלל עלייה תלולה במספר החבילות שמגיעות לארץ (עשרות מיליונים בשנה), ועם זאת סוגרת בתי דואר. בתל אביב נסגרו בשנתיים האחרונות חמישה בתי דואר: ברמת אביב הירוקה (ברודצקי), ברחובות יהודה הלוי, דרך סלמה וגאולה, ובבית התעשיינים. פעילות הסניפים שנסגרו נותבה לבתי דואר אחרים או לבתי עסק פרטיים. תופעה דומה מתרחשת גם בערים אחרות.

  

לפעמים זה עובד כמו שצריך, אך לעיתים תושבים צריכים לכתת רגליהם הרחק מסביבת ביתם או להגיע לבית עסק שלא תמיד ערוך לקבלת קהל צרכני הדואר.

דואר ישראל ()
נקודת חלוקת הדואר בסופר ברקת

לקוחות הדואר ביפו למשל, נשלחו לאסוף חבילות בסופר ברקת, בו נאלצו לעלות במדרגות תלולות, ומשם לחלל קטן עם שני חדרים: שירותי הנשים וחדרון עם כיור לשטיפת הידיים שהוא הכניסה לחדרון חלוקת הדואר. בחדרון חלוקת הדואר לא היה מקום לשבת ולהמתין לדבר הדואר (אין כיסאות), כך שלקוחות עומדים באזור חלל רחיצת הידיים של מי שיוצאת משירותי הנשים וחיכו מול השירותים.

 

בעקבות בדיקת ynet: התקשרות הדואר עם סופר ברקת תופסק

בתגובה לפניית ynet בנוגע לסניף זה וסניפים אחרים מסרו אז בדואר כי "הנושא יטופל". מסופר ברקת נמסר אז בתגובה כי "אכן חדר חלוקת הדואר הינו חלל קטן אך ממוזג ונעים ובסמוך לו יש שירותים. לצורך הטיפול בדואר גיייסנו עובדת שאמורה לעסוק אך ורק בזה. אתמול אכן היא לא עבדה עקב צום ט' באב. הכל נעשה בתיאום והבנה עם רשות הדואר".

 

עם זאת, חודש לאחר מכן, בדיקת תחקירן ynet העלתה כי דבר עדיין לא השתנה, והחבילות עדיין מחולקות בשירותים.

 

כשפנינו שוב לדואר ישראל, הם התעקשו שהנושא טופל. לאחר ששלחנו להם את הסרטונים העדכניים העבירו לנו בדואר את התגובה הבאה: "הנושא נמצא בטיפול מול בעל מינימרקט ברקת, אשר התחייב לתקן את הנושא עוד השבוע אחרת העבודה מולו תופסק". מאוחר יותר התקבלה הודעה לפיה בדואר הוחלט להפסיק לאלתר את ההתקשרות עם סופר ברקת, בעקבות הפרסומים ב-ynet.

 

מדואר ישראל נמסר כי "לצערנו בעל מינימרקט ברקת ביפו לא עמד בהתחייבותו לתקן את הנושא במהלך החודש האחרון. לכן הוחלט להפסיק מיידית את העבודה מולו. החבילות של תושבי האזור ינותבו חזרה לבית הדואר הסמוך בשדרות ירושלים ביפו".


פורסם לראשונה 15/08/2018 16:42

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים