שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דיווח: השחקנית שהאשימה את ויינשטיין באונס שילמה לנער שהאשים אותה בתקיפה

  לפי ה"ניו יורק טיימס", אסיה ארג'נטו - מהקולות המובילים של תנועת Me Too ומי שהאשימה את הארווי ויינשטיין באונס בפומבי, שילמה בחשאי מאות אלפי דולרים לשחקן צעיר שטען כי התקיפה אותו מינית

  השחקנית והבמאית האיטלקייה אסיה ארג'נטו, מהנשים הראשונות שהאשימו בפומבי את המפיק הארווי ויינשטיין בהטרדה מינית ואונס - שילמה בחשאי לשחקן צעיר, לאחר שזה האשים אותה בתקיפה מינית. כך פורסם אמש (א') ב"ניו יורק טיימס".

   

  אחרי שיצאה נגד ויינשטיין, ארג'נטו הפכה לאחת הדוברות המובילות של תנועת Me Too. לפי הדיווח, זמן לא רב לאחר מכן שילמה 380 אלף דולר לשחקן ג'ימי בנט, שטען כי היא תקפה אותו כשהיה בן 17. לטענת בנט, האירוע התרחש במלון בקליפורניה כשהיה קטין וארג'נטו הייתה בת 37.

   

  אסיה ארג'נטו. טענות להטרדה מינית (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
  אסיה ארג'נטו. טענות להטרדה מינית (צילום: gettyimages)

   

  אסיה ארג'נטו וג'ימי בנט (מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things)
  אסיה ארג'נטו וג'ימי בנט בסרט שבו הכירו משנת 2004(מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things)

   

  השניים הכירו כאשר בנט שיחק את בנה של ארג'נטו בסרט משנת 2004, הם נשארו קרובים מאז ומערכת היחסים ביניהם הייתה כשל אם ובן. לטענתו, במאי 2013 הם נפגשו במלון בקליפורניה, והיא הראתה לו פתקים שכתבה עליו, נתנה לו לשתות אלכוהול והם קיימו יחסי מין. אחרי כן ארג'נטו ביקשה ממנו לצלם כמה תמונות משותפות. באותו יום השחקנית אף העלתה תמונה משותפת לעמוד האינסטגרם שלה וכתבה, "היום המאושר בחיי, איחוד עם ג'ימי בנט".

   

  בנובמבר 2017, חודש אחרי יציאתה הפומבית של ארג'נטו נגד ויינשטיין, בנט שלח לה מכתב לפני תביעה, שבו הסביר כי לא יכול היה לשאת את העובדה שהיא הציגה את עצמה כקורבן תקיפה מינית בעצמה: "זה החזיר זיכרונות מהאיחוד במלון".

   

  בנט, שנחשב בעבר לילד פלא קולנועי, דרש פיצויים בסך 3.5 מיליון דולר. לטענתו בעקבות האירוע הכנסותיו ירדו בצורה דרמטית, והוא לא הצליח לעבוד.

  אסיה ארג'נטו וג'ימי בנט (מתוך חשבון האינסטגרם של אסיה ארג'נטו)
  (מתוך חשבון האינסטגרם של אסיה ארג'נטו)

   

  השניים הגיעו לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט, שבמסגרתה השחקנית הסכימה כאמור לשלם 380 אלף דולר, ובנט ויתר על זכויותיו על תמונה אינטימית שלו עם ארג'נטו. שניהם סירבו להגיב לפרסום ב"טיימס".

   

  ארג'נטו יצאה נגד ויינשטיין לצד 13 נשים נוספות באוקטובר אשתקד, והפכה במהרה לקול מרכזי נגד המפיק. במאי האחרון נשאה נאום נוקב בפסטיבל קאן נגדו, וטענה כי הוא אנס אותה באותו מקום ממש בשנת 1997 כשהייתה בת 21, והוסיף להטרידה בשנים שאחרי כן. היא זכתה לתמיכה פומבית מבן זוגה בשנים האחרונות, השף אנתוני בורדן, שהתאבד לפני כחודשיים בבית מלון בצרפת.  

   

  ויינשטיין הסגיר את עצמו בחודש מאי וכעת מתנהל נגדו משפט בגין אונס ותקיפה מינית. כבר בתחילתו טען כי הוא "כופר באשמה".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים