שתף קטע נבחר

פרטנר TV ייקרה את הטריפל וביטלה את הטבת נטפליקס חינם לחצי שנה

החברה שהתגאתה במחיריה הנמוכים העלתה את מחירי חבילות הטריפל והבאנדל שלה על גבי תשתית בזק ו-HOT ל-139 שקל לחודש במקום 129 שקל לחודש, למשך שנה. במקום זה היא מציעה חבילה חדשה על גבי הסיבים האופטיים שלה. בנוסף ביטלה את הטבת נטפליקס למצטרפים חדשים, שהיתה ייחודית לפרטנר

כשנה אחרי כניסתה לשוק הטלוויזיה, פרטנר TV כבר מעלה מחירים: החברה, שהתגאתה במחיריה הנמוכים יחסית לשוק, ייקרה בכ-8% את חבילת הטריפל הבסיסית שלה, הכוללת טלוויזיה, אינטרנט במהירות 40 מגה ו-300 דקות שיחה בחודש בטלפון הקווי וביטלה את הטבת נטפליקס חינם למשך חצי שנה, שבידלה אותה מחברות הטלוויזיה האחרות. כעת מצטרפים חדשים יוכלו להצטרף לנטפליקס בתשלום החל מהחודש השני, כשהטבת חודש ראשון חינם ניתנת במילא לכל לקוחות נטפליקס בלי קשר לפרטנר. 

לא התאפקו והעלו מחירים. פרטנר TV ()
לא התאפקו והעלו מחירים. פרטנר TV

 

אפליה בין לקוחות? המחיר הנמוך יהיה רק לתשתית הסיבים שלא פרוסה בכל הארץ

את מחיר הטריפל היא שינתה כדי להעביר לקוחות לתשתית הסיבים האופטיים שלה. כלומר, המחירים עלו ללקוחות שרוצים טריפל של פרטנר על גבי תשתית בזק (VDSL) ו-HOT (כבלים) - שהם רוב הלקוחות ונשארו זהים ללקוחות הסיבים האופטיים. המחיר החדש לטריפל: 139 שקל לחודש למשך שנה במקום 129 שקל לחודש למשך שנה. אחרי שנה המחיר עולה ב-10 שקלים ל-149 שקל לחודש. ההתייקרות זהה לבאנדל (אינטרנט + טלוויזיה). 

 

גם השדרוג ל-100 מגה התייקר ויעלה 149 שקל לחודש למשך שנה (159 שקל לחודש כעבור שנה) ושדרוג ל-200 מגה יעלה מעתה 169 שקל לחודש למשך שנה (179 שקל לחודש כעבור שנה).

 

המחיר הקודם, 129 שקל לחודש, יוקצה מעתה רק למצטרפים לחבילת טריפל על גבי תשתית הסיבים האופטיים של החברה, באיזורים בהם היא פרוסה, כלומר, לא בכל חלקי הארץ. 

 

אופציית הטריפל של פרטנר על גבי תשתית HOT התאפשרה רק השנה והושקה ביולי האחרון, כלומר בקושי עבר חודש וכבר פרטנר ייקרה את השירות.

 

נראה שהתחרות מצד סלקום שהשתלטה על מיזם הסיבים האופטיים של חברת החשמל (אנלימיטד) והאישור של משרד התקשורת לסלקום ופרטנר להתחבר לתשתית של בזק עם הסיבים שלהן, עד בית הלקוח - עשתה את שלה ופרטנר החליטה לשווק את הסיבים, על חשבון הלקוחות שמחוברים לתשתיות בזק ו-HOT.

 

עלויות נוספות

ההצטרפות לשירות כוללת התקנה על ידי טכנאי בבית הלקוח, חינם, כשגם הממיר ניתן בחינם, אך ממיר נוסף עולה 29 שקל לחודש והשכרת נתב עולה 21.9 שקל בחודש, מחיר השכרה. גם זו התייקרות שכן בעבר עלה 19.90 שקל לחודש ל-36 חודשים, מחיר רכישה ולא היתה אופציה להשכרה. שדרוג ל-3,000 דקות שיחה עולה תוספת של 25 שקל בחודש.

 

מחיר חבילת הטלוויזיה שלה נותר כשהיה: 69 שקל בחודש, לחבילת בסיס, אך כאמור: ללא נטפליקס חינם לחצי שנה. במקום הטבת נטפליקס, החברה החלה להציע חבילת ספורט 5 פרימיום חינם למשך שנה.

 

תגובת פרטנר: הוספנו הטבת ספורט בשווי 600 שקל

מפרטנר נמסר בתגובה: "פרטנר ממשיכה בשיתוף הפעולה המוצלח שלה עם נטפליקס, שהוא הראשון מסוגו בישראל. יותר מ-100 אלף לקוחות נהנים מהשילוב האולטימטיבי של פרטנר TV, שירות הטלוויזיה המתקדם בישראל, עם שירות נטפליקס מובנה בממיר ובכפתור ייעודי בשלט. בנוסף, מהשבוע כל לקוח שמצטרף לפרטנר TV מקבל את ערוצי הספורט פרימיום ללא עלות למשך שנה, הטבה בשווי של 600 שקל. 

 

"הורדנו מחיר בסיבים ובתשתית בזק / הוט העלנו את המחיר ב-10 שקלים. מחיר פרטנר tv הוא החל מ-69 שקלים, באנדל וטריפל החל מ-129 שקל על גבי תשתית הסיבים של פרטנר שמגיעה כבר ליותר מ-170 אלף בתים ברחבי הארץ, ו-139 שקל על גבי תשתיות האינטרנט האחרות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים