שתף קטע נבחר

חוגג: "אצלי לא בוחרים שחקנים על פי דת או מוצא"

כך אמר בעלי בית"ר ירושלים בוועדה להעברת זכויות הניהול במשרדי ההתאחדות לכדורגל. חוגג הציג מסמך שהוא יחזיק ב-100 אחוזי הבעלות של הקבוצה, כמו גם אסמכתאות על הון אישי של מאות מיליוני שקלים

 

"אצלי לא בוחרים שחקנים על פי דת או מוצא", כך הבהיר היום (שלישי) הבעלים החדש של בית"ר ירושלים, משה חוגג, בפני חברי הוועדה להעברת זכויות הניהול בהתאחדות. איש העסקים הוסיף: "אצלי כל הבחירות ייעשו רק על פי החלטות מקצועיות".

 


 

חוגג הגיע למשרדי ההתאחדות אחרי שהסכם המכירה של בית"ר מאלי טביב הושלם. הוא עמד בפני ועדה שכללה את מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר, יו"ר הבקרת התקציבים, עופר אורליצקי, עו”ד בוקי כצמן ופרופסור משה גלברד, שאישרו את העברת הקבוצה לידיו.

 

משה חוגג מגיע לבית וגן (צילום: אוהד צויגנברג)
"הכל ייעשה רק על פי החלטות מקצועיות". חוגג(צילום: אוהד צויגנברג)

 

חוגג נדרש להציג איתנות פיננסית והציג אסמכתאות לגבי הונו האישי, הנאמד במאות מיליוני שקלים, כולל נכסים שהוא מחזיק בהם. כמו כן, נדרש לענות על מספר שאלות, ביניהן על תכנית למניעת אלימות וגזענות במועדון.

 

חוגג הבהיר כי הוא מעריך מאוד את הקהל של בית"ר וינסה לקרב אותו אליו, אבל מנגד, במידה ותהיה הפרה כלשהי בתחומים אלו, הוא יידע לנקוט בצעדים חריפים, כמו תביעות אישיות והתקנת מצלמות נסתרות ביציעים. אגב, יש לציין כי גם אלי טביב אמר דברים ברוח דומה בזמן שהבעלות על בית"ר הועברה אליו לפני חמש שנים.

 

חוגג אף הציג מסמך לפיו הוא מחזיק במאה אחוזים מהמניות בבית"ר ירושלים, כך שמבחינתו אין לו שותף סמוי והוא זה שיוביל את המועדון לבדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
משה חוגג
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים