שתף קטע נבחר

משה חוגג יעמיד את התקציב הגבוה ביותר מאז ימי גאידמק

תקציב בית"ר ירושלים בעונה הקרובה יעמוד על 50 מיליון שקל, כשהבעלים החדש כבר העביר בבקרה תקציב זמני של 44 מיליון. המטרה היא לצרף לפחות עוד ארבעה שחקנים עד סיום חלון ההעברות

 

משה חוגג יציב את התקציב הגבוה ביותר בבית"ר ירושלים מאז עידן ארקדי גאידמק - 50 מיליון שקל (לעומת 37 בעונה שעברה), אליו תגיע הקבוצה עד לתום מועד ההעברות. השבוע העביר חוגג בבקרת התקציבים תקציב זמני של 44 מיליון שקל, שיקפוץ בימים הקרובים במיליונים נוספים, כשהמטרה היא לצרף לפחות עוד ארבעה שחקנים נוספים לסגל.

 


 

המגן השמאלי, לורן ואן בוק, שהיה מועמד לבית"ר, עבר בהשאלה מלידס לאוסטנד הבלגית ולא יגיע, אך ייתכן שיצטרף זר בעמדת הקשר. הסגל יעובה בשחקנים כמו לירוי צעירי, שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ynet ספורט ומיקו ממן מהפועל קטמון.

 

משה חוגג בית
התקציב קפץ תחת משה חוגג(צילום: אוהד צויגנברג)

חוגג יכנס הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים, בה הוא צפוי להתייחס לאמירה שלו מול הוועדה להעברת זכויות הבעלות, שנחשפה ב-ynet ספורט  אתמול: "אצלי שחקנים לא ייבחרו על פי דת או מוצא, רק באופן מקצועי". בסביבתו לא ממש הופתעו מדבריו, ואמרו: "הוא האדם הכי ליברלי שיש, ויגיד את זה בצורה הכי ברורה".

 

התכנית למלחמה באלימות ובגזענות של חוגג כוללת תביעות אישיות, התקנות מצלמות והכנסת אנשי אבטחה ליציעים. לטענתו, מהלכים כאלו הצליחו לשנות את תרבות העידוד גם בבאר שבע.

 

מרגע הגעתו של חוגג ברור כי ההחלטות מתקבלות על ידי שלוש דמויות בלבד: חוגג, אלי אוחנה וגיא לוזון, כשכל החלטה צריכה להתקבל בפה מלא. חוגג מצדו הבהיר מראש כי אינו מתערב בקביעת ההרכב או הסגל.

 

משה חוגג מדבר עם גיא לוזון (צילום: אוהד צויגנברג)
חוגג וגיא לוזון. יקבלו את כל ההחלטות יחד עם אוחנה(צילום: אוהד צויגנברג)

 

גם השדרה הניהולית של המועדון עוברת שינויים ובעלי התפקידים השונים בבית וגן בלחץ גדול מכך. חוגג יהיה הבעלים-נשיא. לתפקיד המנכ"ל שהיה יתום עד כה מונה מוני ברוש, ששימש בעבר בתפקידים

 ניהוליים בתקשורת ובנו משחק בקבוצת הילדים בבית"ר, כשאלי אוחנה ישמש כיו"ר במקביל להיותו מנהל מקצועי. בקבוצה גם יחפשו למנות מנהל קבוצה, תפקיד אותו מילא עד כה ניר אפרתי ששימש גם כסקאוט, ומעתה יישאר רק בתפקיד זה.

 

גם במחלקת הנוער יחולו שינויים, כשחנן אזולאי ישמש כיו"ר המחלקת שקרסה בשנים האחרונות וכישרונות רבים עברו לשחק בהפועל קטמון. בנוסף, יחל בקרוב שיפוץ משמעותי של מתחם האימונים בבית וגן, כולל חדרי ההלבשה והמגרשים.

 

השינויים הרבים גרמו להתעוררות גם בקרב האוהדים וממספר של 284 מנויים בתקופת אלי טביב, קפצו המכירות ל-3,000 (בעונה שעברה נמכרו 5,000 מנויים). בבית"ר כבר מפנטזים למכור מעל 8,500 מנויים ובכך לשבור את השיא מתקופת ארקדי גאידמק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
משה חוגג
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים