שתף קטע נבחר

קרמבו עירום: יימכר ללא עטיפת האלומיניום

פרסום ראשון: חברת יוניליוור החלה במהלך שבסופו לא ישווקו עוד קרמבואים בעטיפת האלומיניום הוותיקה. בשלב הראשון תוסר העטיפה מאריזות שמינייה. לאחרונה החליטה לייקר את כל האריזות, למעט אריזה זו

 

 

תם עידן: עטיפת האלומיניום של קרמבו בדרך להיעלם מהעולם. חברת גלידת שטראוס של יוניליוור מתכננת למכור את הקרמבו, אחד ממוצרי המזון האהובים על הצרכן הישראלי, ללא עטיפה. הקרמבו משווק, כבר שנים רבות, עטוף בעטיפה אותה מניחים עובדי החברה על המוצר באופן ידני, בשל שבריריותו. החברה מדגישה שלא צפויים פיטורי עובדים בעקבות המהלך, והם ישולבו בקווי ייצור אחרים במפעל הגלידה.

 

בשלב הראשון, החל מחודש ספטמבר הקרוב, יימכרו כך אריזות שמינייה שמגיעות במארז פלסטיק קשיח. בהמשך, כאשר יימצא להן פתרון שישמור על הקרמבו העדין, יימכרו כך גם מארזי 20 ו-30 יחידות שכרגע נמכרים במארזי קרטון.

 

גל ההתייקרויות: הקרמבו מתייקר ב-7.5%

 

קרמבו ללא עטיפת אלומיניום  ()
בקרוב: לא עוד עטיפה שאפשר לכווצ'ץ' או ליישר עם הציפורן. אריזת השמינייה החדשה של קרמבו

החברה טוענת שבכך תחסוך מעל ל-13 טונות של אלומיניום בשנה - 6,000 קמ"ר של עטיפות, שאם יחברו אותן זו לזו ניתן יהיה להגיע מירושלים להודו. "וידאנו שמרקמו, טעמו ואורך חיי המדף של הקרמבו יישארו כשהיו". 

  

לאחרונה פורסם ב-ynet שיוניליוור החליטה לייקר את הקרמבו ב-7.5%. ההתייקרות, בגובה 8 אג' ליחידה, צפויה לקרות בספטמבר, לקראת תחילת עונת הממתק החורפי. יוניליוור "מאשימה" בהתייקרות את העלייה בשכר המינימום ואת התייקרות התשומות, והודיעה שעליית המחיר תקפה לאריזות 20 ו-32 יחידות, בעוד שמחיר מארז שמונה יחידות נותר ללא שינוי.

קרמבו בודד של יוניליוור (צילום: יוניליוור )
העטיפות צפויות להיעלם בהדרגה. קרמבו בודד ועטוף(צילום: יוניליוור )

 

החברה לא מוכרת יחידות קרמבו בודדות, אך מרכולים ופיצוציות נוהגים למכור כך קרמבו שהם קונים מהחברה בארגזים. סביר להניח שאלה עדיין יימכרו בעטיפת אלומיניום. כשזו תיעלם מהעולם - יתכן שתתקשו למצוא קרמבו בודד למכירה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים