שתף קטע נבחר

שוב תקלה בפלאפון: לקוחות לא יכולים לקבל ולהוציא שיחות

תקלת ענק בפלאפון: אחרי שביום חמישי לקוחות של פלאפון לא יכלו להוציא ולקבל שיחות, שוב מדווחים לקוחות רבים על תקלה נרחבת שנמשכת שעות ארוכות. התקלה, שהחלה ב-11:00 ועדיין לא הסתיימה, פגעה במספרים המתחילים בספרות 6 ו-7 אך השפיעה על לקוחות רבים נוספים. בינתיים, לא נמסר דבר לגבי פיצוי לצרכנים. פלאפון: "פועלים להשבת השירות לסדרו בהקדם"

אחרי שביום חמישי האחרון חלק מלקוחות החברה לא יכלו להוציא ולקבל שיחות, וגם לא להשתמש בשירותי האינטרנט במשך שעות ארוכות, גולשים רבים מדווחים ל- ynet בשעות האחרונות על תקלה דומה, ונראה כי הפעם מדובר בתקלה נרחבת יותר, שהחלה בשעות הבוקר ונמשכת במשך שעות רבות. התקלה, שהחלה ב-11:00, פגעה במספרים המתחילים בספרות 6 ו-7 אך השפיעה על לקוחות רבים נוספים משום שנוצר עומס ברשת.

 

גולש בשם אליאור כתב ל-ynet: "אני לקוח של חברת פלאפון וכבר למעלה משעה אי אפשר להוציא ולקבל שיחות, והאינטרנט עובד לסירוגין. בהתחלה חשבתי שמדובר בתקלה אצלי, אבל אז ראיתי בפייסבוק שאנשים נוספים העלו פוסטים על זה, והבנתי שזה משהו רשתי".

 

לקוח נוסף התלונן: "תקלת רשת נרחבת ברשת פלאפון באזור דרום העיר נתניה (רמת פולג) תושבים באזור מתלוננים על חוסר קליטה וחוסר יכולת לקבל או להוציא שיחות או דאטה. מוקד שירות הלקוחות עמוס מאוד מהבוקר ולא ניתן להשיג תמיכה טכנית מהחברה (360 ממתינים בתור לנציג טלפוני)".

 

 

 

קארין כתבה ל-ynet: "שוב יש תקלה בפלאפון - אין כלל שירותי סלולר (הוצאת וקבלת שיחות). התקשרתי למוקד תמיכה והייתי מספר 532 בתור. צ'ט תמיכה נפל ולא זמין".

 

גולשת בשם אפרת דיווחה מהדרום: "כל הקווים באזור דימונה באר שבע השייכים לרשת פלאפון נפלו, לא ניתן להוציא ולקבל שיחות ואין קליטה. כל ניסיון לקבל מענה מנציגי שירות נותר ללא מענה"

 

בחברה פנו אל לקוחות החברה בדף הפייסבוק שלה: "לקוחות יקרים, קיימים שיבושים בקבלת והוצאת שיחות לחלק ממנויי החברה. אנו פועלים במלוא המרץ להשבת השירות לסדרו בהקדם. אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים על הסבלנות". לקוחות רבים מחו בתגובה על כך שמדובר בתקלה שנייה תוך מספר ימים, ואיימו כי יעזבו את החברה.

 

עד כה, לא נמסר דבר לגבי פיצוי לצרכנים.

 

ממשרד התקשורת נמסר בתגובה: "משרד התקשורת מודע לתקלות אותן חווים לקוחות פלאפון החל מהבוקר. המשרד הנחה את הנהלת פלאפון לרכז מאמצים עילאיים ולהביא לפתרון הבעיה בדחיפות".

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים