שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נתניהו נפגש עם משפחות נרצחי הפיגוע בברקן: "ליבנו נקרע"
  ראש הממשלה, יחד עם רעייתו שרה ובנם יאיר, ביקרו את בני משפחותיהם של קים יחזקאל-לבנגרונד וזיו חג'בי ז"ל, שנרצחו בפיגוע הירי. על המצוד שנמשך אחר המחבל אמר נתניהו: "נמצה איתו את הדין"

  נתניהו בביקור תנחומים עם קרובי הנרצחים בפיגוע בברקן (מתוך הטוויטר של בנימין נתניהו)
  ראש הממשלה בבית משפחתה של קים יחזקאל-לבנגרונד ז"ל(מתוך הטוויטר של בנימין נתניהו)

  ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם רעייתו שרה ובנם יאיר, ערך אמש (יום ה') ביקור תנחומים בבית משפחתה של קים יחזקאל-לבנגרונד ז"ל בראש העין, שנרצחה בפיגוע הירי באזור התעשייה ברקן.

   

  לאחר מכן, ערכו השלושה ביקור תנחומים בבית משפחת זיו חג'בי ז"ל בראשון לציון. בציוץ בטוויטר כתב נתניהו: "ביקרנו היום, רעייתי שרה ובני יאיר את המשפחות של קים יחזקאל וזיו חג'בי ז"ל. ליבנו נקרע כמו לב העם כולו על אובדן יקיריהם הנפלאים. אנחנו נתפוס את הרוצח המתועב ונמצה איתו את הדין".

   

   

  בפיגוע בברקן, שאירע ביום ראשון, ירה למוות אשרף נעלאווה, מהכפר שוויכה שבנפת טול כרם, בחג'בי וביחזקאל-לבנגרונד שעבדו במפעל המיחזור אלון שבאזור התעשייה ברקן. המחבל אילץ באיומים עובד ניקיון פלסטיני במפעל לכפות את קים באזיקונים, לפני שרצח אותה. עובד הניקיון, שנחקר בשב"כ, חשש לחייו ונעתר למחבל. רק לאחר שעשה כבקשתו הותר לו לברוח.

   

   

  מאז הפיגוע ביום ראשון, כוחות הביטחון ממשיכים את המרדף אחרי המחבל, שהצליח להימלט. צה"ל ושב"כ מיפו את בית משפחתו, וחקרו ועצרו חשודים בסיוע לו. נעלאווה תועד על ידי מצלמות האבטחה נמלט מהמפעל עם כלי הנשק. עד כה אף גורם לא נטל אחריות על פיגוע הירי, ולכן מבחינת מערכת הביטחון ההתייחסות לאירוע היא כאל פיגוע של "מחבל בודד". עד כה גם לא זוהתה שום השתייכות ארגונית של המחבל לאחד מארגוני הטרור.

   

  הלילה, לאחר שנלכד מחבל נוסף שביצע אתמול את פיגוע הדקירה בכיכר החטיבה המרחבית שומרון שליד שכם, אמר שר הביטחון איבגדור ליברמן כי אמצעים מודיעיניים ו"נוספים" יחזרו "להתמקד במשימה העיקרית - ללכוד את הרוצח המתועב מברקן. גם החשבון איתו ייסגר במהרה". בפיגוע הדקירה אתמול נפצע באורח בינוני חייל מילואים ותושבת אילון מורה נפצעה באורח קל מאוד ברגלה מנתזים.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך הטוויטר של בנימין נתניהו
  נתניהו בביקור התנחומים
  מתוך הטוויטר של בנימין נתניהו
  מומלצים