שתף קטע נבחר

הבייגלה הוגש לחיילים על דף שנקרע מסידור

חיילי מודיעין שיצאו לסיור במסגרת השירות בירושלים העתיקה, ביקשו לקנות בייגלה - וקיבלו אותו בתוך דף שנתלש ככל הנראה מסידור, על פרקי התהילים של "התיקון הכללי". אמה של אחת החיילות: "בתי הייתה מזועזעת". לדבריה, "זה לא נעשה בטעות"

הזעתר הוגש בדף שנתלש מספר תהילים ()
זעתר על פסוקי התהילים

 

הבייגלה הוגש לחיילים בתוך דף של "התיקון הכללי": חיילים יחידת מודיעין מסווגת שיצאו לסיור בירושלים העתיקה ביקשו לקנות בייגלה. הם קיבלו אותו בתוך דף שנתלש ככל הנראה מסידור, על פרקי התהילים של "התיקון הכללי".

 

<<הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. תעשו לנו לייק  >>  

 

"בתי וחבריה ביקרו בירושלים במסגרת שבוע לימודים", סיפרה ל-ynet אמה של אחת החיילות, מבית מסורתי. "לקראת 10 בבוקר היא וחבריה, חיילים וקצינים ביחידה, הגיעו לשער ציון. קיבלתי ממנה תמונה של הזעתר בתוך דף שנתלש מהסידור. בתי הייתה מזועזעת".

 

"זה לא נעשה בטעות"

היא הוסיפה כי "אנחנו אמנם מסורתיים ולא דתיים, אבל מאוד אוהבים ומכבדים את הדת. בחיים לא אעשה משהו שיפגע בדת של אחרים. אז נכון שיש בינינו לבין הערבים חילוקי דעות, אבל יש דברים מינימליים שלא פוגעים בהם. אם אראה קוראן זרוק, אני ארים ואשים אותו בצד, כי יש רגשות שלא אמורים לפגוע בהם". לדבריה, "יש לי הרגשה שזה נעשה ביודעין ולא בטעות".

 

האם טוענת כי בתה וחבריה לא התלונננו במשטרה משום שהיו על מדים. לדבריה, היא עצמה פנתה למשטרה אך נענתה כי "אין מה לעשות כי זו לא עבירה על החוק".

 

מהמשטרה נמסר בתגובה, כי "כל אדם יכול ורשאי להגיש תלונה במשטרה מתי והיכן שיחפץ, ללא כל קשר לתפקידו ומקום שירותו. ככל שתוגש במשטרה תלונה המעלה חשד לפלילים, הרי שהיא תיבדק ותטופל ככל תלונה אחרת".

 

קראו עוד בערוץ היהדות : 

 • צאו מהתיבה: כך נגן על נפגעת האונס הבאה/ פרופ' רוחמה וייס

   

   

   


 •  

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים