שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בעלי המניות של רשת: "המיזוג עם ערוץ עשר בוטל"

  בעלי המניות של רשת הודיעו כי הם מבטלים את המיזוג עם ערוץ עשר בגלל ההמתנה הממושכת לאישור הרשות השנייה: "המשמעות של העיכובים והסחבת היא טרפוד המיזוג"

  רשת הודיעה - המיזוג עם ערוץ עשר בוטל. "הימנעות הרשות השנייה מקבלת החלטה בבקשת המיזוג הובילה לביטולו, רשת חוזרת לתוכנית העבודה המלאה שנעצרה במהלך הליכי המיזוג", הודיעו היום (ב') בעלי המניות של החברה.

   

  אבי צבי, יוסי ורשבסקי (צילום: ינאי יחיאל, יח
  מנכ"ל רשת אבי צבי ומנכ"ל עשר יוסי ורשבסקי(צילום: ינאי יחיאל, יח"צ. גיא קרן, יח"צ.)
   

  ההחלטה למזג בין הערוצים התקבלה לפני כמה חודשים והמהלך אושר על ידי הממונה על ההגבלים העסקיים - אך לאחרונה המתינו הגופים לאישור הרשות השנייה, שהחליטה לקיים שימוע בעניין. "חברה אינה יכולה להתנהל לאורך זמן בחוסר ודאות, כל שכן ערוץ טלוויזיה המחויב לתכנן הפקות עתידיות ועוד", נמסר מבעלי המניות, "לאור העיכובים והסחבת בהם נוקטת הרשות השנייה והחלטתה לקיים שימוע, שיימשך בפועל חודשים רבים, ומבלי שנשמעה התייחסות חיובית כלשהי לגבי נכונות המהלך להסדרת שוק הטלוויזה, משמעות התנהלות הרשות היא אחת – טרפוד המיזוג".

   

  בעלי המניות הודיעו כי בימים הקרובים יתכנס הדירקטוריון כדי לבטל באופן רשמי את המיזוג, ולהנחות את החברה לגבי תוכנית הפעילות ולוח השידורים בשנים הקרובות.

   

  "לצערנו, למרות ההערכה הרבה ושיתוף הפעולה בין בעלי המניות של רשת 13 וערוץ 10 בחודשים האחרונים ולמרות ההבנה שמיזוג שני הערוצים הוא הפתרון הנכון ביותר לשוק הטלוויזיה הישראלי, נאלצו בעלי המניות להודיע על ביטול המיזוג וחזרה לפעילות מלאה של ערוץ 13, לרבות בנייה והשקעה בלוח השידורים. אנו עדיין מאמינים שהפתרון הנכון לשוק הטלוויזיה המקומי הוא שילוב כוחות, אך בלב כבד וחרף המאמצעים הרבים, הגענו לנקודה בה עלינו להסתכל נכונה על המציאות, ולהשקיע את מירב המאמצים הניהוליים והמשאביים ברשת 13, ולהמשיך להציע לקהל הצופים טלוויזיה איכותית, מעניינת ורלוונטית גם בשנים הקרובות". הוסיפו.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "עדיין מאמינים בשילוב כוחות"
  לאתר ההטבות
  מומלצים