שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  התוכנית של גידי ואהרוני עוברת מעשר לרשת

  ערוץ עשר נאלץ לוותר על אחת מתוכניות הדגל עקב המשבר הכלכלי שלו - "המסע המופלא" עם גידי גוב וישראל אהרוני נמכרה ותשודר ברשת

  "המסע המופלא של גידי ואהרוני", אחת מתוכניות הדגל של עשר - עוברת לרשת בגלל המשבר הכלכלי של הערוץ, כך נודע ל-ynet. המשא ומתן בין רשת לטדי הפקות, החברה שהפיקה את התוכנית עבור עשר, החל עוד לפני הליך המיזוג שבוטל - והפרטים כבר סוכמו.

   

  זו לא הפעם הראשונה שתוכנית מדלגת בין רשת לערוץ עשר. הראשונה לחצות את הקווים הייתה תוכנית הריאליטי "הישרדות", ששודרה בתחילה בערוץ עשר, אולם עברה לרשת אחרי קרב משפטי, ו"מצב האומה" של ליאור שליין עשתה את הדרך ההפוכה ואף שינתה את שמה ל"גב האומה".

   

   

  עוברים לבית חדש. גידי גוב וישראל אהרוני ()
  עוברים לבית חדש. גידי גוב וישראל אהרוני

   

  "המסע המופלא" של גידי גוב וישראל אהרוני שודרה בעשר במשך שש עונות ונחשבה לאחת ההצלחות של הערוץ. העונה החדשה של התוכנית, שצולמה בחודשים האחרונים, אמורה הייתה לעלות גם היא לשידור בעשר, אולם בעקבות קשיים כלכליים הוחלט למכור אותה, והיא תשודר בקרוב ברשת.

   

  מצבו הכלכלי של עשר, שניזוק קשות מפיצול ערוץ 2, הביא אותו לניסיון להתמזג עם רשת. לאחר שהמיזוג בוטל, הוחלט בערוץ לקצץ בשכר העובדים. מלבד האובדן של "המסע המופלא", עברה גם התוכנית "מה נסגר" עם רועי בר נתן לבית חדש - והיא משודרת בתאגיד כאן.

   

  מרשת לא נמסרה תגובה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עומרי תקוע
  גידי גוב וישראל אהרוני
  צילום: עומרי תקוע
  לאתר ההטבות
  מומלצים