שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מיזוג רשת ועשר: יו"ר הרשות השנייה טוענת שאיימו עליה
  יוליה שמאלוב ברקוביץ' דיברה בדיון בוועדת הכלכלה על עיכוב המיזוג בין רשת לערוץ עשר, וסיפרה שקיבלה איומים על חייה: "נחסל אותך, לא תמצאי עבודה"

  יוליה שמאלוב ברקוביץ' טוענת כי קיבלה איומים. יו"ר הרשות השנייה דיברה היום (ג') בדיון של ועדת הכלכלה של הכנסת על מיזוג רשת וערוץ עשר, וסיפרה כי חוותה איומים: "נחסל אותך, נפרק אותך, לא תמצאי עבודה".

   

  יוליה שמאלוב ברקוביץ' (צילום: ניצן דרור ואורי דווידוביץ') (צילום: ניצן דרור ואורי דווידוביץ')
  יוליה שמאלוב ברקוביץ'(צילום: ניצן דרור ואורי דווידוביץ')

   

  הדיון נערך למרות הכרזת רשת על ביטול המיזוג - בשל ההמתנה הממושכת לאישור הרשות השנייה. שמאלוב ברקוביץ', שמעכבת את אישור המיזוג בטענה שנדרש שימוע, אמרה כי "השאלה שעומדת בפנינו מאוד מורכבת, זה פחות הפקות ופחות עבודה ולכן יצאנו לשימוע. אנחנו לא מוכנים לקבל עמדה עם אקדח לרקה. אנחנו מבקשים לסיים את התהליך עד 7 בנובמבר, השימוע תלוי גם בחומרים שמקבלת הרשות השנייה ואני מקווה מאוד לשיתוף פעולה מכל הגופים".

   

  יו"ר רשת יוסי רוזן אמר בדיון כי אם אכן תתקבל החלטה של הרשות השנייה עד תאריך היעד והמיזוג יאושר - החברה תשקול מחדש את החלטתה לביטול המיזוג.

   

  יו"ר ועד העובדים של ערוץ עשר טל שורר טען בדיון כי שמאלוב ברקוביץ' "משקרת ומסכסכת בין הצדדים", וננזף על ידי יו"ר הוועדה איתן כבל. "מי שמשקר זה אתה", השיבה שמאלוב ברקוביץ'. חברת הכנסת איילת נחמיאס ורבין, שיזמה את הדיון, יצאה גם היא בהאשמות: "ידיים לא נקיות משחקות במיזוג הזה".

   

  אתמול נחשף ב-ynet כי שר התקשורת איוב קרא אמר ש"יעשה הכול כדי למנוע את המיזוג בין רשת לעשר". היום פרסם משרד התקשורת הודעה שלפיה "שר התקשורת מדגיש כי מדיניותו לא השתנתה. ריבוי ערוצי חדשות הינו צורך חשוב לקיום חברה דמוקרטית מתוקנת. השר מדגיש כי לא יתערב בשום שלב בהחלטות מקצועיות הנתונות אך ורק בסמכות הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו  ומכחיש כל ניסיון לא הגון לייחס לו התערבות בנושא".

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים