שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חברתו של סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל: "הראש לא מבין והלב לא מפסיק לכאוב"

  אלפי אנשים הגיעו להלווייתו של סמ"ר יובל מור יוסף שנרצח אתמול בפיגוע ליד גבעת אסף. חברתו מיכל בוגנים ספדה לו בכאב: "רק בחודש הבא היית אמור לחגוג 21". אמו הוסיפה בדמעות: "סליחה שלא עשיתי מספיק בשבילך"

  פרידה כואבת מנשוא: סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל, אשר נרצח אתמול בפיגוע הירי ליד צומת גבעת אסף, הובא היום למנוחות בבית העלמין באשקלון בנוכחות אלפי אנשים. הוריו, מפקד חטיבת כפיר, וגם חברתו, מיכל בוגנים ספדו לו.   

  בוגנים סופדת לסמ"ר מור יוסף ז"ל    (צילום: בראל אפרים )

  בוגנים סופדת לסמ"ר מור יוסף ז"ל    (צילום: בראל אפרים )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   
  "אהוב שלי. כמה שעות הייתי בדרך אל הבית שלך מפוצצת במחשבות. אני בשוק. הגוף שלי לא מעכל, הראש שלי לא מבין והלב שלי לא מפסיק להרגיש כאב, אהבה, חרטה, דאגה, כעס. צדקתי שחשבתי שאתה אהבת חיי, צדקתי. סיימת את החיים שלך עם האהבה הכי גדולה שיש. כל כך צעיר ורק בחודש הבא היית אמור לחגוג 21. לא נתפס לי, אהוב שלי אתה כל כך ילד. מי זה הרוצח המחבל השפל שלקח לי אותך? לוחם שלי". אמרה בוגנים בכאב.

   

  מיכל בוגנים מספידה את חברה סמ
  מיכל בוגנים מספידה את חברה סמ"ר יובל מור יוסף(צילום: תומר שונם הלוי)

  בוגנים אמרה עוד: "אני אוהבת אותך מאוד, והיום זה ברור לי שאלוקים לוקח רק את הטובים. אני לא מפסיקה להתגעגע. תמיד תישאר בלב שלי. היית אמור לחזור הביתה אתמול, אבל כנראה זה כבר לא יקרה אף פעם. כמה חיכינו ליום חמישי. יובל שלי, זה לא נתפס. לא משהו שאפשר לקלוט. בפעם האחרונה - אני אוהבת אותך ומקווה שאתה שומע אותי מלמעלה. אני לא אשכח אותך לעולם, אתה נצור בלב שלי לעד. כל מה שרציתי להיות האישה שלך לתמיד. הלב שלי מרוסק".

   

  בוגנים פרסמה את דברי ההספד העצוב בעמוד הפייסבוק שלה יחד עם תמונותיהם המשותפות.

   

   

  מיכל בוגנים מספידה את חברה סמ

  מרדכי, אביו של יובל, אמר: "אתה ילד שעשועים. ילד של תורה, ילד של כיבוד הורים, ילד של חברה, ילד של עזרה, באת לעולם כדי לעזור. אני מבקש דבר אחד - אל תפסיק לעזור גם בעולם הבא. תמשיך להתפלל על הבנות. שנמשיך לגדל את הבנות בשמחה עם כל הקושי. הוא איתנו והוא יהיה איתנו לעד. נכון שאסרת עליי לפרסם ברבים שאתה יודע לקרוא בתורה. עשיתי את זה וכעסת עליי. זו העובדה. זה אתה, אני אוהב אותך".

   

  אילנית, אמו של יובל הוסיפה בדמעות: "יובל סליחה שלא עשיתי בשבילך מספיק. אני אוהבת אותך הכי בעולם".

   

  הלווית סמ
  הלווית סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל(צילום: קובי ריכטר/TPS)

   

  הלווית סמ
  הלווית סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל(צילום: בראל אפרים)

  מור יוסף ז"ל שוחח כמה שעות לפני הפיגוע עם אביו וסיפר לו שלמרות שהיה אמור לצאת הביתה - הוא התנדב להחליף כמה מחבריו כדי שיוכלו לנוח. לחבריו שלח הקלטה בוואטסאפ: "אם אתה עובר בגבעת אסף, אל תשכח אותי אחי. אוהב אותך".

   

  "לא ננוח עד שנשים ידינו על המרצח הנתעב"

  מפקד חטיבת כפיר, אלוף-משנה ציון רצון, ספד לו אף הוא: "יובל. באתי לכאן בשם גדוד נצח יהודה, חטיבת כפיר וכלל חיילי צה"ל על מנת לחלוק לך כבוד אחרון. לדאבוני, לא הכרתי אותך באופן אישי אך בשעות האחרונות שמעתי עליך רבות מחבריך ומפקדיך. בנערותך היית שחקן כדורסל, ויתרת על חלום זה על מנת לשרת בשירות משמעותי כלוחם בצבא הגנה לישראל".

    

  הלווית סמ
  הלווית סמ"ר יובל מור יוסף ז"ל(צילום: תומר שונם הלוי )

  מפקד החטיבה הוסיף: "חבריך סיפרו לי על אדם מיוחד, אדם שעזרה לזולת הייתה נר לרגליו. היית אדם צנוע ושקט בעל לב טוב ורחב. אהוב על כל חבריך. לכתך בטרם עת השאירה חלל עצום בלבנו, חלל שלעולם לא נצליח לאחות. היית עמוד תווך שעליו נשענה משפחתך. כל חופשה שהייתה לך מהצבא הייתה מוקדשת למשפחתך, להוריך ולאחיותיך על מנת לסייע ולתמוך במשפחה. בשבוע האחרון וביתר שאת פעלו הלוחמים יומם ולילה על מנת לתפוס את המחבלים שביצעו את הפיגוע בצומת עפרה. אתמול, יום חמישי בבוקר השיגו כדורי המחבלים הנתעבים אשר גדעו את חייך בטרם עת".

    

  אל"מ רצון ציין עוד: "לאורך כל תקופת שירותך בגדוד עמדה לנגד עיניך ולנגד עיני כולנו משימה אחת: הגנה על אזרחי מדינת ישראל. אני מבטיח לך שרוחנו לא תיפול. נמשיך בעוז במשימות ההגנה וההתקפה ונעשה הכול על מנת שאזרחי ישראל ימשיכו לחיות את חייהם בביטחון. לא ננוח ולא נשקוט עד אשר נשים ידינו על המרצח הנתעב. מותו של יובל ימשיך ללוות את הגדוד ורוחו תמיד תהיה עמנו". 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים