שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "כתב האישום הצפוי נגד בר רפאלי לא משנה דבר בקשר לאירוויזיון"

  לאחר שפורסם כי נשקלת העמדתה לדין של בר רפאלי בכפוף לשימוע, בגין ביצוע עבירות מס, אמרו גורמים בתאגיד השידור הציבורי כי "לא כתב האישום יהיה מה שיפיל את בר רפאלי מהנחיית האירוויזיון"

  למרות ההסתבכות של הדוגמנית ומגישת הטלוויזיה בר רפאלי, בחירתה בתאגיד השידור הציבורי להנחות את האירוויזיון לצידו של ארז טל "לא תשתנה בגלל כתב האישום", כך אומרים ל-ynet גורמים בתאגיד.

   

  יממה לאחר שפורסם כי צפוי להיות מוגש כתב אישום נגד רפאלי, נערכה שיחה בהפקת האירוויזיון ובה עלה נושא הבחירה בה, שם הוחלט כי "לא כתב האישום יהיה מה שיפיל את בר רפאלי מהנחיית האירוויזיון", לפי הגורמים.

   

  ארז טל ובר רפאלי ()
  כתב האישום לא יעמוד בדרכה. בר רפאלי וארז טל

   

  היום (ה')  פרקליטות מיסוי וכלכלה הודיעה לרפאלי, כי נשקלת העמדתה לדין, בכפוף לשימוע, בגין ביצוע עבירות מס. אמהּ ציפי ואביה רפי חשודים בעבירת הלבנת הון.

   

  החקירה נגד הדוגמנית החלה כבר בשנת 2015. לפי כתב החשדות, בין 2006 ל-2007 הגישה בר רפאלי דו"חות לפקיד השומה, בהם דיווחה שאינה תושבת ישראל, ולא כללה בהם הכנסות שהפיקה מעבודותיה בחו"ל. בשנת 2009, נחתם הסכם פשרה לפיו ישולם מס בישראל בגין מלוא הכנסותיה של בר רפאלי בארץ ובעולם שהופקו בשנים 2007-2005. במסגרת זו הסתירו בר וציפי רפאלי מפקיד השומה הכנסות בסך כשישה מיליון שקלים.

   

  על פי החשד, בשנים אלו שכרה ורכשה בר רפאלי דירות בישראל, אולם לאור חששן של האם והבת כי עובדות אלו עשויות להוות זיקה שבה יתחשב פקיד השומה בקביעה כי מרכז חייה בישראל, הסתירו את שמה מרישומי הדירות תוך הצגת מצגים כוזבים לרשויות.

   

  כפי שנחשף ב-ynet, רפאלי נבחרה על ידי תאגיד השידור הציבורי להנחות את האירוויזיון שייערך בתל אביב בחודש מאי, לצידו של ארז טל. המינוי הסופי וההודעה הרשמית כפופים לאישור איגוד השידור האירופי, ה-EBU. לפניית ynet השיבו בתאגיד האירופי כי המנחים טרם אושרו, ונמנעו מהתייחסות ישירה לסוגיית בר רפאלי וכתב האישום הצפוי. 

   

  מכאן נמסר: "תהליך בחירת המנחים עדיין לא הושלם, רק בסופו נכריז רישמית מי המנחים של אירוויזיון 2019".

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים