שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ייפסק שיתוף הפעולה של FLY CARD עם מגה ודור אלון
  לקוחות כרטיס דיינרס של FLY CARD התבשרו כי ההתקשרות עם מגה, דור אלון, אלונית ורשת AM:PM הסתיימה; מדובר היה בהטבה משמעותית למחזיקי הכרטיס שיכלו להנות מצבירת נקודות רבות מרכישות ברשתות אלו. מאל על נמסר כי החברה שוקדת על שיתופי פעולה חדשים
  אכזבה ללקוחות כרטיס דיינרס FLY CARD: הנהלת מועדון הטיסות של אל על הודיעה ללקוחות הכרטיס על הפסקת שיתוף הפעולה עם רשת הסופרים "מגה" ומועדון הלקוחות שלה YOU, וכן עם דור אלון מפעילת תחנות דלק, אלונית ורשת AM:PM.

   

  מהביטקוין ועד הקקאו: זה מה שעשו ההשקעות שלכם ב-2018

  שכחו שני מיליון שוכרים: בכמה עלו מחירי השכירות בערים המרכזיות?

  הזיכוי שדהה והתביעה הייצוגית: זארה החלה לשלוח חשבונית בסמס

   

  ההתנתקות תיכנס לתוקף ב-1 בספטמבר 2019, מועד סיום חוזה ההתקשרות בן חמש השנים שנחתם בזמנו עם דודי ויסמן, שהיה מבעלי מגה ודור אלון. מאז מגה קרסה ונמכרה ליינות ביתן, ודור אלון נמכרה לאיש העסקים מוטי בן־משה.

  מטוס אל על (צילום: דני שדה)
  (צילום: דני שדה)

   (צילום: אסף פרידמן) (צילום: אסף פרידמן)
  (צילום: אסף פרידמן)
   

  ההתקשרות עם מגה ודור אלון הייתה הטבה משמעותית מאוד למחזיקי הכרטיס, משום ש־FLY CARD נתן יחס המרה משופר למשתמשיו: רכישות בדור אלון ובמגה זיכו את בעל הכרטיס בנקודה על כל 250 שקל במקום על כל אלף שקל, מה שאיפשר לצבור נקודות מהר יחסית בשביל כרטיס הבונוס באל על.

   

  החשש כעת הוא שדיינרס ואל על יתקשו למצוא תחליף לרשת מזון גדולה, משום שהרשתות הגדולות כבר חתמו בשנה שעברה שיתופי פעולה חדשים עם חברות כרטיסי האשראי: יינות ביתן חתמה עם ישראכרט ובנוסף היא שותפה במועדון הלקוחות 365 עם רמי שביט והמשביר, שופרסל חתמה עם ויזה כאל ונותנת הטבות משלה, רמי לוי וויקטורי חתמו עם ישראכרט. כל החותמים קיבלו מענקי חתימה מכובדים בגובה עשרות מיליוני שקלים מחברות האשראי, לכן קשה להניח שיחתמו עם גורם נוסף.

   

  אם לא ימצאו תחליפים לדלק ומזון ביחס המרה דומה - הכדאיות של הכרטיס תפחת. ליאור טנר, מנהל מועדון הלקוחות של אל על, אמר למערכת כי החברה שוקדת על שיתופי פעולה חדשים. באשר לאפשרות שהאטרקטיביות של הכרטיס תפחת אם לא יימצא תחליף - טען שאל על שיפרה את האפשרות למימוש כרטיסי בונוס, ובשיטה החדשה ניתן לרכוש כמעט כל כרטיס, וכן בקטגוריות טובות יותר של הושבה.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים