שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אחרי 17 שנה: ערוץ עשר חתם את שידוריו
  במסגרת מיזוג הערוצים, סיים ערוץ עשר את שידוריו באפיק 14. יעקב אילון, שפתח את השידור בערוץ לפני 17 שנה, גם חתם אותו: "יש פה רגשות מעורבים, סיום מצד אחד אבל גם התחלה"

  ערוץ עשר ירד הלילה (ד') ממסך הטלוויזיה והפסיק את שידוריו, זאת במסגרת מיזוג עשר-רשת. חלק מתכניו יועברו לשדר מאפיק 13.

   

  17 שנה פחות 13 יום אחרי שפתח את שידורי הערוץ, היה זה יעקב אילון שחתם את התקופה, והעביר את השרביט לערוץ הממוזג. "בעוד שניות ספורות הערוץ ינעל את שידוריו ויוחשך", הוא אמר והוסיף: "יש פה רגשות מעורבים עבור כולנו, סיום מצד אחד אבל התחלה מצד אחר". מיד לאחר מכן נזכר בכמה מן הרגעים הגדולים של הערוץ.

   

   

  שקופית ערוץ 10 פיצול ()
  סופו של עידן ערוץ עשר

  ערוץ עשר החל את שידוריו בקול תרועה בשנת 2002, עם גיוס טאלנטים בכירים כמו יעקב אילון ומיקי חיימוביץ', ותוכניות דגל וריאליטי גדולות כמו "הישרדות" ששודרה לראשונה בישראל, "הדוגמניות", "היפה והחנון", "הרווק", "לרדת בגדול","בייבי בום", "גיבורים", וגם הדרמה "אהבה זה כואב" שנחלה הצלחה יחסית. לעומתן, ידע הערוץ גם כישלונות גדולים שנחרטו בזיכרון כמו "הכפר" ו-"24/7".

   

  בגזרת תוכניות האקטואליה הביא הערוץ את "לונדון וקירשנבאום" שסיימה את שידוריה בשבוע שעבר, וגם את "היום שהיה", אותה ינחה טל ברמן החל מהמיזוג במקום גיא זוהר שעזב.

   

  לאורך השנים, הערוץ לא הצליח לבסס את מעמדו כמתחרה שווה כוח לערוץ 22 שנחשב למדורת השבט, והוא סבל ממשברים כלכליים גדולים שאיימו על סגירתו פעם אחר פעם. בשנה האחרונה, מאז פיצול ערוץ 22 לשני ערוצים ומעברו של ערוץ עשר לאפיק 14, הוא התקשה להתמודד כלכלית והחל במשא ומתן למיזוג עם רשת. למרות סחבת ארוכה הצליחו בעלי המניות בערוצים להגיע לעמק השווה, והמיזוג יצא לדרך.

    

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים