שתף קטע נבחר

העיר שלא תמצאו בפרסומי הפרויקט של גינדי

פרויקט הדגל של גינדי החזקות משווק ללא אזכור של אור יהודה - העיר שבו הוא נמצא. ראשת עיריית אור יהודה: "חשה עלבון, קוראת לתקן מיידית את הדרוש תיקון". גינדי: "המיקום לא מוצנע"

עיריית אור יהודה נגד גינדי החזקות: פרויקט הדגל של גינדי, שכונת בית בפארק, משווק ללא אזכור העיר שבו הוא נמצא. ראשת העירייה, עו"ד ליאת שוחט, כתבה ליזמים, גינדי החזקות, כי היא "חשה עלבון גדול על ההחלטה האומללה להעלים כל אזכור של שם העיר".

 

התנפלות על פרויקט של גינדי החזקות: 283 דירות נמכרו ב-8 שעות

אחרי הביקורת: גינדי מגרילה דירות בהנחה לכולם

האוצר: יקוצר מועד מסירת הדירות של גינדי בפרויקט מחיר למשתכן באור יהודה

 

שוחט מתריעה: "אני רואה בחומרה רבה את העלמת שמה של אור יהודה מפרסומי החברה, ולא אקבל כל טיעון כי מדובר בטעות סופר. אני קוראת לכם לתקן מיידית את הדרוש תיקון". יצוין כי כראשת עירייה, יכולה שוחט להקפיא את המשך תכנון השכונה, אם תמצא לנכון.

הפרסום של הפרויקט ()
הפרסום של הפרויקט

גינדי אחזקות אור יהודה (הדמיה: viewpoint)
גינדי אחזקות - אור יהודה(הדמיה: viewpoint)
 

ולא רק זאת: במודעת הקמפיין לשכונה, על פיו היא ממוקמת "בלב גוש דן", מצולם האזור, והשכונה מוזכרת כנמצאת בצמוד לצומת סביון ותל השומר, בין קריית אונו לרמת גן. אור יהודה עצמה נמחקה. "כמו תושבים רבים בעיר", כתבה שוחט לגינדי, "גם אני נחשפתי בתקשורת לקמפיין שגינדי החזקות עורכת למכירת דירות ב"בית בפארק", שכונה שעיריית אור יהודה מקימה בימים אלו כחלק מהסכם הגג שחתמה מול המדינה ב-2017".

ליאת שוחט ראש עיריית אור יהודה (צילום: ריאן  )
ליאת שוחט, ראש עיריית אור יהודה(צילום: ריאן )
  

גינדי: "גאים לבנות את השכונה באור יהודה"

לטענתה של שוחט, עיריית אור יהודה היא זו שמקימה את השכונה, שאגב, קיבלה את שמה בהליך של שיתוף התושבים. "העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח תשתיות בשכונה, הקמת מוסדות ציבור וחינוך איכותיים ומתקדמים, ועושה הכל כדי ש"בית בפארק" תהיה שכונת הדגל של אור יהודה", כתבה שוחט.

 

"לשם כך, גייסה העירייה אדריכל בעל שם, גידי בר-אוריין, שתיכנן את השכונה לפרטי פרטים. להפתעתי הרבה, אנשי הקריאייטיב והמכירות של גינדי בחרו להתעלם מכל המידע הזה ולהעלים במופגן את שמה של אור יהודה מהפרסומים של שיווק הדירות. הדבר צורם במיוחד כיוון ששמות הערים השכנות - רמת גן וקריית אונו - כן מופיעות בפרסומים, ואילו אור יהודה נעדרה ושמה כלל לא מוזכר, גם לא במפה שצורפה לפרסומי החברה".

 

 

מגינדי החזקות נמסר בתגובה: "החברה גאה לבנות את שכונת בית בפארק באור יהודה, והוציאה עד היום למעלה מ-15 מיליון שקל עם המותג "בית בפארק". אור יהודה ממוקמת במיקום אטרקטיבי ביותר, ועד כה נמכרו מעל 1,000 דירות תוך ארבעה חודשים.

 

איננו מצניעים את המיקום אלא להפך, מדובר על 10 דקות מתל אביב והרכבת הקלה, וזה הסכם הגג הכי גדול שנחתם בגוש דן. כבוד הוא לנו לבנות את השכונה ולהיות חלק מרכזי בשיתוף עיריית אור יהודה שאחראית להקמת מוסדות ציבור והפארקים הענקיים בשכונה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: viewpoint
פרויקט גינדי באור יהודה
הדמיה: viewpoint
מומלצים