שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  בלי דרמות: הורוסקופ חודש פברואר
  מי מבני המשפחה שלכם זקוק לעידוד, מי מכם עמוס בעבודה ומוציא את העצבים בבית, למה לא כדאי לעשות דרמות ובכלל מה צפוי לנו בחודש הקרוב? הורוסקופ לחודש פברואר

  חודש ינואר שפתח שנה חדשה מסתיים והנה פברואר מתחיל אם תנועת כוכבים, שינויים כלליים ואישיים - בואו לגלות מה צפוי לכם החודש

   

  אולי זה החודש שלכם לפרוש כנפיים (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אולי זה החודש שלכם לפרוש כנפיים(צילום: shutterstock)

    

  מזל טלה

  מאדים ונוגה מחברים אתכם עם הפן הזכרי הצפון באישיותכם (מאדים), כמו גם עם הפן הנקבי (נוגה): במהלך חודש זה אתם עלולים למצוא את עצמכם נתונים למצבי רוח משתנים. תופעה זאת שאינה אופיינית לכם במיוחד אינה צריכה להדאיג אתכם והיא תחלש ככל שיחלפו הימים. שימו לב, 'רשימת הקניות' שערכתם ארוכה מידי. למרות שהצורך לבזבז מגיע לעוצמות שכמעט אינן בשליטה, מומלץ להתאפק קצת כדי להמנע ממצב כלכלי בעייתי.

   

  טיפ החודש עבורכם: קחו את החיים בקלות ואל תעשו מכל דבר דרמה הוליוודית. בסך הכול צפוי לכם חודש מוצלח.

    

  מזל שור

  מישהו מבני המשפחה זקוק מאוד לתשומת לב ועידוד אבל אתם שקועים יותר מידי בתוך עצמכם. התוקפנות הסמויה והגלויה הנובעת מלחצים פנימיים גורמת לתגובת שרשרת אצל בני המשפחה. כדאי שתנסו להתמקד בחצי הכוס המלאה.

   

  בימים אלה אתם מרגישים עמוסים מאוד בעיקר בעבודה ומוציאים את ה"עצבים" בבית. גם התחום הזוגי סובל בגלל המתח בו אתם שרויים. מה ניתן לעשות? תתחילו לפתור את הבעיות בעבודה - קחו את העניינים לידיים ואל תוותרו על המעמד שרכשתם בעבודה בעמל רב. יש מי שחותר תחתיכם ויתכן שלעניין הזה יהיו תוצאות קשות, אם לא תעמדו על המשמר.

   

  טיפ: כדאי לנקוט אמצעי זהירות.

    

  מזל תאומים

  בחודש זה צפויה פריחה של ממש בתחום הזוגי. אהבה חדשה שמגיחה לחייכם די במקרה גורמת לכם להרגיש כמו פעם... אל תתנו לאנשים סביבכם להפריע.

   

  בתחום הזוגי אתם מקשיבים ליותר מידי עצות וסומכים פחות מידי על האינטואיציה המפותחת שלכם. טיפ: עליכם לשנות את הגישה!

   

  בעבודה צפויה התאוששות. אתם משקיעים וזוכים להערכה מהממונים עליכם. צפויה גם הכנסה כספית נאה מתחום שבעבר היה "רק תחביב" עבורכם אבל לאט לאט הוא עשוי להפוך להיות משמעותי יותר בחייכם.

    

  מזל סרטן

  בחודש הקרוב אתם צפויים לקבל זריקת עידוד בנושאים הקשורים לקידום, בתוספת שכר ובשיפור תנאי העבודה. אתם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי מטרות והדבר מתחיל להראות תוצאות בשטח – המשיכו כך.

   

  התקרבות למישהו מבני המשפחה גורמת לכם נחת אבל הדבר ידרוש השקעה בעתיד. בגלל הנסיבות עליכם לגלות יוזמה ולהיות פעילים

  מהרגיל, מה שתורם לתחושת חיוניות ומרץ שאינה אופיינית לכם ואינה 'נופלת' עליכם לעיתים קרובות, בימים רגילים.

   

  לקראת סוף החודש צפויה הצלחה מיוחדת עם בני מזלות סרטן ועקרב.

    

  מזל אריה

  יש עדיין בעיות לא מעטות אבל כבר מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה. זהו זמן מתאים להירשם ללימודים או למסגרת שתעזור לכם להרחיב את האופקים ולצאת מהנוקשות ומה'ריבוע' שכל כך קל לכם להתכנס בו. החודש צפויות הוצאות לא מתוכננות, מה שמקשה עוד יותר על המצב הכלכלי הן כמה נסיעות הכרחיות.

   

  אתם עובדים קשה מאוד אבל אל דאגה, לקראת סוף החודש תקצרו את הפירות.

   

  שימו לב לתחום הבריאותי: בימים אלה אתם נוטים להרגיש חלשים ומערכת החיסון שלכם עלולה לגלות סימני מצוקה. אל תדחו את הטיפול.

   

  יתכנו עימותים בתחום הזוגי על רקע כספי, מה שעלול לפגוע באינטימיות. מה לעשות? נסו למנוע ויכוחים מיותרים, והתרכזו רק בדברים החשובים והעקרוניים.

    

  מזל בתולה

  חודש מוצלח במיוחד צפוי לכם אם תשכילו למצוא דרך לניצול מירבי של הזמן תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים (אנחנו יודעים שזה לא פשוט לכם). שנו את סדרי העדיפויות ותגלו שיש לכם אפשרות להגשים חלומות וגם למלא את חובותיכם.

   

  ילידי מזל בתולה אל דאגה, החל מהשבוע השני של החודש זרימה של שפע תגיע אליכם! אירועים חברתיים מוצלחים אך חסרי הסבר הגיוני מתרחשים סביבכם. אל תשאלו יותר מידי שאלות ופשוט נסו ליהנות ממה שקורה, ואל תחפשו "מה לא בסדר".

   

  לקראת סוף החודש שיתוף פעולה והבנה עמוקה יותר עם מישהו במשפחה הקרובה גורם לכם לשיפור ההרגשה הפנימית ולתחושת בטחון.

    

  מזל מאזניים

  כוכב יופיטר מדגיש את הצורך שלכם בהתרפקות על אירועי העבר, כמו גם את השפעתם המכרעת של בני הבית עליכם.

   

  בחודש זה צפויות תוכניות הקשורות לחו"ל – נסו לתכנן מראש את ההוצאות שלכם משום שאתם עלולים להיקלע למצב כלכלי בעייתי בקרוב.

   

  ביקור אצל מישהו חשוב במיוחד יעורר המון ציפיות. האופי הרגשני שלכם עלול לגרום לכם לאכזבה, אך עוגמת נפש יכולה להימנע אם תכינו את עצמכם בצורה נכונה לקראת הבאות.

   

  מעבר דירה או שינוי הקשור למקום מגורים עולה ויורד מהפרק, יותר מפעם אחת, במהלך החודש הזה. טיפ: המתינו עם קבלת החלטה בנושא זה לפחות עוד כחודשיים.

    

  מזל עקרב

  בתקופה זו המצב הכלכלי יציב פחות או יותר, למרות שעדיין יש קשיים. נסו להימנע מהוצאות מיותרות על מנת שתהיה לכם 'רזרבה' לפרויקט גדול ויקר שאתם מתכננים.

   

  החודש תגלו את הפרצוף האמיתי של מישהו קרוב אליכם במיוחד הפועל על ידי מניפולציות רגשיות מהסוג הגרוע ביותר. הגיע הזמן שתתחילו לדאוג לאינטרסים האישיים שלכם ובקצב מוגבר מאשר עשיתם בעבר. גם בעבודה יש מקום לשיפור התנאים.

   

  טיפ החודש: אם לא תבקשו, אף אחד לא יגיש לכם שום דבר על מגש של כסף.

   

  מזל קשת

  צפויה פריצת דרך לאלה מכם הרואים את עתידם בעולם העיצוב והאופנה ובכלל, צפוי חודש נפלא למה שמכונה "עסקי-נשים". גם אלה מכם שלא ממש התעניינו בתחום, עשויים להפיק ממנו רווחים כלכליים. שכר נאה מפצה אתכם על מאמץ רב שהשקעתם בפרויקט, וגם לשכירים שביניכם צפויה תוספת שתחשב למעין בונוס. אל תלחצו על תוספת שתגרום למישהו להתחרט על כל העניין.

   

  הבשורות הטובות הצפויות לכם מהדהדות גם אצל בני הזוג ונראה שמתחילה תקופה ממוזלת לכלל בני המשפחה. הפנויים שביניכם זוכים בהיכרויות סוחפות וספונטאניות, והכול הודות להשפעתם התוססת של הכוכבים על מזלכם.

   

  מזל גדי

  אתם מפגינים יכולת שיווקית שלא התגלתה בכם בעבר, אבל אל תופתעו אם יהיו כאלה שיתלוננו על כך שאינכם מפנים אותה אל הכיוונים הראויים.

   

  צפויות רכישות שמחממות את ליבכם ומסע הקניות הוא מעין חוויה מתקנת בגין חסך שצברתם בתקופה האחרונה.

   

  אירוע חגיגי שאתם משתתפים בו מעורר את קנאתו של מישהו שלא הוזמן אליו. יהיה נבון מצידכם אם תחליפו איתו מספר מילים. משהו שאתם קוראים בין השורות יעשה לכם טוב על הלב. לפתע תבינו שלא כל השמועות שהגיעו לאוזניכם היו נכונות. ידיעה הקשורה באנשים שהיו לכם עימם חוויות מרתקות, גורמת לכם לשנות את תוכניותיכם. נראה שכולם הולכים להתרפק על זיכרונות וארועים נוסטלגיים.

   

  מזל דלי

  מישהו שמערכת יחסיכם איתו כבר מיצתה את עצמה, מנסה לרענן את הקשר באמצעות רעיון חדש שהגה. צפויה הטבה לפרק זמן קצר, אך בהחלט לא משהו שאפשר לבנות עליו לטווח הארוך.

   

  אם התכוונתם לצאת למסע קניות הרי שהעיתוי בשל עכשיו לתכשיטים, בשמים ושאר פריטים אופנתיים. מישהו שאתם מחבבים מתכוון לבצע מהלך שישמח את יריביכם, אבל יכולת השכנוע שלכם מורידה אותו מהעניין.

   

  תצטרכו לשקול כיצד אתם ממשיכים את מערכת היחסים עימו מכאן והלאה. קשר משפחתי שאתם רוצים בו ממשיך להישאר סתום ומעורפל. גם אם אתם מסתכנים בניתוק, כדאי שתלחצו על הצד השני.

   

  בעבודה: משהו הקשור בלימודים שלכם גורם לכם להתמקד בתחום שלא ממש מרתק אתכם, אבל נראה שהוא חיוני לקידומכם.

    

  מזל דגים

  המזל משחק לכם בתחום הרגשי והאישי. זה אומר שאתם צריכים ללכת אחרי תחושות הבטן שלכם ולוותר על הכנה מדוקדקת ותכנון מוקדם. הלקח הטוב ביותר שלכם קשור בפרשייה שהשקעתם בה היגיון ומחשבה, אך תוצאותיה היו מאכזבות.

   

  עמיתיכם לעבודה עלולים להחצין רגשות שליליים, זה הזמן שלכם לגלות ביטחון עצמי ולהפגין את כשרון המנהיגות שניחנתם בו. אם לא תתווכחו איתם, תוכלו להפיק מכל אחד מהם את כישוריו הייחודיים.

   

  דברים רבים מתרחשים בתקופה זו בסגנון של "הפוך על הפוך", מה שאומר שלא כל מי שמשדר אדישות – באמת מרגיש כך. מגיעות בשורות מרנינות ממישהו שיצא לראות עולם ובקרוב תהינה גם לכם סיבות טובות להתכונן לנסיעה.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים