שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  התייעלות אגרסיבית בקבוצת בזק: תקצץ 750 משרות ב-3 השנים הקרובות

  לפי גורם המעורה בנושא, הקבוצה צפויה לבטל בין 200 ל-250 משרות בכל שנה במהלך 3 השנים הקרובות. המשרות יקוצצו בחברות-הבנות של בזק - בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes. בקבוצה שואפים לבטל כמה שיותר משרות במסגרת הליך התייעלות

  קבוצת בזק צפויה לבצע קיצוצים בהיקף של עד 750 משרות במהלך שלוש השנים הקרובות. הקיצוצים צפויים להתבצע בחברות-הבנות של בזק - בזק בינלאומי, פלאפון ו-yes - כך אמר ל"כלכליסט" גורם המעורה בנושא.

   

  ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בסלקום; עובדי בזק: נשבות עוד שבועיים

  בזק צופה "ירידה מהותית בחברות הבנות" - השווי של yes צפוי להיחתך

  רן גוראון ימונה למנכ"ל בזק בינלאומי - במקומו של מוטי אלמליח

   

  קבוצת בזק כבר הודיעה לאחרונה לבורסה על כוונתה לבצע קיצוצים נרחבים בכל חברות הקבוצה, במסגרת מהלכי האיחוד בין חברות הבנות השונות. עתה מתפרסמים פרטים על הקיצוצים המתוכננים. לדברי הגורם, במסגרת הקיצוצים תבטל הקבוצה בין 200 ל-250 משרות מדי שנה, בשלוש השנים הקרובות.

  שלמה רודב, יו"ר בזק (צילום: אלדד רפאלי) (צילום: אלדד רפאלי)
  שלמה רודב, יו"ר בזק(צילום: אלדד רפאלי)
   

  לא כל הקיצוצים יבואו לידי ביטוי בפיטורי עובדים: בחברה שואפים לבטל כמה שיותר משרות במסגרת הליך התייעלות, במסגרתו לא יוחלפו עובדים שפרשו ותקנים שונים שיתפנו יבוטלו. בקבוצה כבר הפסיקו לפני מספר חודשים לגייס עובדים חדשים במקום עובדים שעזבו או פרשו, כאשר המטרה היא לקצץ כמה שיותר משרות על בסיס זה - על מנת להימנע ככל האפשר מפיטורים.

   

  לצורך כך מעוניינת בזק להציג גם תוכניות פרישה מרצון שתציע הטבות מוגדלות לעובדים שיפרשו, אולם המגעים עם ועדי העובדים של החברות השונות נמצאים רק בראשית הדרך ובשלב זה לא ברור מתי יוצגו התוכניות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים