שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נמצאה הדרך הכי סקסית לעשות היום כושר

  הזרועות שלו מתוחות, הרגליים שלו צמודות, ואני משחילה את עצמי מתחתיו. "תספרי", הוא מורה לי, ואני מתחילה. "אחת, שתיים, שלוש", בכל פעם שהחזה שלו יורד אליי אני לוקחת נשימה. "תסירי את המגבת". אני מסירה אותה והוא ממשיך, "תספרי"

  אילוסטרציה של זוג סקסי (צילום: Shutterstock)
  הגוף שלו חם והמגע החטוף שלו משגע אותי(צילום: Shutterstock)

  אני עוטפת את עצמי במגבת גדולה ונכנסת לחדר השינה. אית'ן עושה שכיבות סמיכה. אני בוהה בזרועות העצומות שלו נמתחות בכל פעם שהוא דוחף את עצמו כלפי מעלה. אני מתיישבת על השטיח ונשענת על הקיר מולו. הוא יורד ועולה שוב ושוב, והגב שלו נראה לי כמו סלע ענק. אני מכופפת את ברכיי לחזה ומחבקת אותן. הוא מרים את ראשו, העיניים שלו ננעצות בשלי והוא ממשיך.

   

  "בואי לכאן".

  אני קמה ומהדקת עליי את המגבת.

  "שכבי מתחתיי".

  הזרועות שלו מתוחות, הרגליים שלו צמודות, ואני משחילה את עצמי מתחתיו.

  "תספרי".

  אני מתחילה. "אחת, שתיים, שלוש..."

  בכל פעם שהחזה שלו יורד אליי אני לוקחת נשימה.

  "תסירי את המגבת".

  אני מסירה אותה והוא ממשיך, "תספרי".

   

  "אחת, שתיים, שלוש...", הגוף שלו חם, והמגע החטוף שלו משגע אותי. הוא דוחף אותי כלפי מטה וזורק את המגבת שלו הצידה. עכשיו הראש שלי מול החזה שלו, ובכל פעם שהוא יורד, אני מרגישה אותו חזק בין רגליי. "תפשקי את הרגליים שלך ותספרי". אני מפשקת. "שתיים, שלוש, ארבע...", אני לא מצליחה להתרכז בשום דבר, מלבד באיבר שלו שמתחכך לי בירכיים. "רחב יותר", הוא מרים את קולו ואני מבצעת. "שתיים, שלוש, ארבע...", אני מתנשפת וממשיכה. אני רטובה והמגע שלו מטריף אותי. אני נאנחת והוא גונח, ודוחף את עצמו למעלה.

   

  תסתכל עליי כשאני מענגת את עצמי

  סקס לוהט על הפסנתר ודרכים לשבור שגרה

    

  הוא יורד שוב, ואני בוהה בגוש השרירים שמרכיבים את החזה שלו. אני מקפלת את ברכיי ומכריחה אותו לחדור לתוכי. אני נאנחת כשהוא חודר אליי, הוא בתוכי ונעצר. הוא מניח את ידו מתחת לישבן שלי, והזרוע השנייה שלו ממשיכה לעלות ולרדת. אני עולה ויורדת איתו. "תספרי!", הוא מורה לי ואני ממשיכה: "אחת, שתיים, שלוש...", הגוף שלי בוער ואני גונחת. הוא נעצר ומושך את הברכיים שלי לכיווני. האגן שלו זז בקצב אחיד והוא חודר אליי שוב ושוב. הלחץ בתוכי מרעיד לי את הגוף, ואני מרפה ומתמסרת לגל הלוהט ששוטף אותי בסערה.

  אילוסטרציה של זוג בפעילות מינית (צילום: Shutterstock)
  עכשיו תורך לעשות כושר כשאת יושבת עליי(צילום: Shutterstock)
   

  אית'ן יוצא ממני ומתיישב. הוא מושיב אותי עליו בפישוק, והידיים שלו מטיילות לי על הגוף. אני מרימה את האגן והוא חודר אליי. האצבעות שלו מרפרפות על השפתיים שלי, והוא מביט בי בריכוז. "לכמה הגעת?", הוא מחייך. "לארבע...", אני מסמיקה. הוא מרים את הגבה, משועשע. "אז כדאי שאני אשתפר" (מתוך הרומן "סדרת התשוקות - התשוקה לחיות", מאת דנה לוי אלגרוד).

   

  סקס מרזה?

  כשאמרו לי שסקס מרזה תמיד טענתי שזו המצאה של גברים שמנסים לשחק לנו על המצפון לאחר שבלסנו עוד בורקס פינוקים, אבל אז כתבתי את הסצנה הזאת ופתאום הבנתי שאולי פשוט לא ידעתי לאיזה סקס הם מתכוונים, כי אם יש דבר אחד בעולם הזה שמפחיד אותי, זה הרגע שבו אני צריכה ללבוש את בגדי הספורט ולזרוק את עצמי לחדר הכושר. בזמן שאני שם, מקיזה דם על מכשירי העינויים, אני מגלה בכל פעם מחדש שהחשש לא היה מוצדק ושאני דווקא מרגישה טוב עם עצמי. לאחר שעה של אימון אני כל כך גאה בעצמי, כאילו מינימום תקעתי את דגל ישראל על פסגת האוורסט. אבל מכאן ועד הנאה? הדרך ארוכה מאוד.

   

   

  ואז פרצה למוח שלי הסצנה הזאת. הבטתי בדמיון שלי בדמות הגברית מבצעת שכיבות סמיכה והפנטזיה היתה כל כך מוחשית ולוהטת עד שהייתי חייבת לנסות אותה בעצמי. האפשרות לעשות משהו שגורם לנו להרגיש כל כך טוב עם עצמנו, לפתע הפכה למהנה גם בזמן הביצוע שלה, והחלטתי להוסיף סצנות נוספות של מתיחות, גמישות והרפיה, עד שגיליתי עולם חדש ומסעיר. דבר אחד לא לקחתי בחשבון - כל סצנה כזו בספרים שלי הופכת לפרק לימודי עבור אלפי נשים בארץ ולאחרונה גם בעולם. קיבלתי מבול של הודעות מנשים שאילצו את הגברים שלהן ליישם איתן את הסצנה הזו, אך התוצאות לא היו ממש מרגשות עבור כולן.

   

  היו גברים שסירבו בתוקף, היו גברים שניסו והתרסקו בזמן הביצוע. אאוץ'! היו גברים שהצליחו ועפו על עצמם ועכשיו הנשים שלהם משמשות כמזרון ליותר מדי שכיבות סמיכה, והיו את אלו שאפילו שדרגו וצרפו מתקני כושר נוספים (אני שבה ומדגישה גם על גבי טור זה, שאין צורך לשלוח לי סרטונים. אני מאמינה לכן!).

   

  במקרה הזה כולם יצאו מורווחים, גם אלו שהצליחו וגם אלו שהצליחו פחות. הבעיה האמיתית התגלתה בסצנות של הקשירות וההצלפות, אבל זה כבר לטור הבא. אגב, בעלי לא ממש עף עם היצירתיות שלי. את שעת הכושר שלו הוא מעדיף לעשות בלעדיי.

   

  דנה לוי אלגרוד היא סופרת של רבי מכר ארוטיים בארץ ובעולם

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  סקס שורף קלוריות. לא ידעתם?
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים