שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פשרה: לאומי קארד תפצה לקוחות ב-2.65 מיליון שקל

  בתביעה ייצוגית שהוגשה נגד החברה נטען כי לאומי קארד מתנה שירות בשירות - כאשר היא מחייבת נוטלי הלוואות בהנפקת כרטיס אשראי ותשלום עמלות. התובע יקבל 132 אלף שקל

  לאומי קארד תפצה לקוחות בעקבות ייצוגית שהוגשה נגדה, על שהיא מתנה שירות בשירות, ומחייבת נוטלי הלוואות בהנפקת כרטיס אשראי ותשלום עמלות. נטען כי החברה חייבה לווים להצטייד בכרטיס שלה ולשלם בגינו עמלות שלא הוכללו בעלות ההלוואה. בנוסף, דרשה משכון רכב לזמן ארוך מהדרוש, עם הוצאה מיותרת ללווים.

   

  תשלומים מתקדמים באמצעות כרטיס אשראי? המשק לא ערוך לכך

  עשרות מיליוני שקלים מתבזבזים על כרטיסי אשראי שאינם בשימוש

  בקשה לייצוגית: לאומי קארד מציבה תנאי אסור להלוואה

   

  התובע טען שנטל מלאומי קארד הלוואה לקניית רכב ב-36 תשלומים. נוסף לקרן ולריבית, נדרש לשלם עמלת הקמה בסך 1,000 שקל, אגרת רשם משכונות בסך 190 שקל למדינה (הוא נדרש למשכן את רכבו ל-7 שנים, אף שההלוואה ל-3 שנים), אגרת רישום שעבוד לתאגיד בסך 107 שקל, ועמלה על הכרטיס - 12.9 שקל בחודש.

   

  >> לסיפורים הכי חמים במדור כלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

    

   

  לפי הפשרה, שטעונה עוד את אישורה הסופי של שופטת ביהמ"ש המחוזי-מרכז, הדס עובדיה, כל הלקוחות שנטלו הלוואה מלאומי קארד בשבע השנים האחרונות; הונפק להם כרטיס לצורך קבלתה, בתשלום עמלה חודשית; והריבית שהוצגה להם לא כללה את דמי הכרטיס ורכיבים נוספים, יהיו זכאים להחזר - ובתנאי שלא ביצעו יותר מחמש פעולות בכרטיס.

   

  סך ההחזר ללווים יעמוד על 2.65 מיליון שקל. בנוסף יקבל התובע 132 אלף שקל, ועורכי דינו יגרפו 477 אלף שקל. 

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים