שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אביה של בר רפאלי הורשע באיומים - ולא ייכלא
  שנתיים וחצי אחרי שרפי רפאלי אמר לסגן ראש העיר הוד השרון לשעבר "הבת שלך זונה, אני אחסל אותך", גזר עליו בית המשפט שלושה חודשי מאסר על תנאי. השופט בהכרעת הדין: "האליבי שמסר רפאלי הופרך"

   

   

  שנתיים וחצי לאחר התקרית בהוד השרון, אביה של בר רפאלי הורשע באיומים - אך לא נשלח לכלא. בית משפט השלום בכפר סבא גזר היום (א') שלושה חודשי מאסר על תנאי על רפי רפאלי, שהורשע באיומים על יואב רוזן, ששימש אז כסגן ראש העיר הוד השרון. "אני מופתע, נערער", אמר רפאלי לאחר ההרשעה וגזר הדין.

   

  התביעה ביקשה לגזור על רפאלי שישה חודשי מאסר, שירוצו בעבודות שירות, וכן מאסר על תנאי, פיצוי וקנס כספי. סנגורו של רפאלי, עו"ד שרון נהרי, אמר בשלב הטיעונים לעונש לפני מתן גזר הדין: "צריך להסתפק בעונש של אי הרשעה וחתימה על התחייבות להימנע מעבירה".

   

  השופט אביב שרון, אמר בהכרעת הדין כי "רפאלי זוהה על ידי עד ראייה אובייקטיבי כנהג הרכב שאיים על המתלונן. בסרטון האבטחה מהמקום נקלט רכב הדומה עד מאוד לרכב שהיה בבעלות הנאשם, מסוג מרצדס ספורט שחור".

   

  רפי רפאלי (צילום: שאול גולן )
  רפי רפאלי וסנגורו היום בבית המשפט(צילום: שאול גולן )

  הוא הוסיף כי "איכון הטלפון הסלולרי של רפאלי הצביע על כך שבעת הרלוונטית הוא שהה קרוב לזירת האירוע והאליבי שמסר הופרך. מהעדות עלה כי רפאלי קילל את רוזן ואיים עליו תוך שנסע ברכבו באופן פרוע".

   

  בחודש יוני 2017 הגישה המשטרה את כתב האישום נגד רפי רפאלי בגין איומים על סגן ראש עיריית הוד השרון, יואב רוזן. התקרית אירעה בחודש אוגוסט 2016 במהלך עימות שפרץ בין השניים בזמן שנסעו במכוניותיהם בכביש בעיר.

   

  בכתב האישום נכתב כי רפאלי "צפר למתלונן בחוזקה עוד בטרם פנה, עת עמד ברמזור אדום. בהמשך נסע המתלונן באיטיות שלא הניחה את דעתו של הנאשם, ובהמשך אף ניסה הנאשם לעקוף את המתלונן ברכבו מצד ימין. כאשר החל המתלונן לחנות את רכבו, עקף אותו הנאשם, עצר את רכבו ליד רכבו של המתלונן, ואיים עליו בפגיעה שלא כדין בגופו באומרו 'זונה, הבת שלך, זונה' (שלוש פעמים), ובהמשך 'אני אחסל אותך', והכל בכוונה להפחידו או להקניטו".

  רפי רפאלי (צילום: שאול גולן )
  רפי רפאלי(צילום: שאול גולן )

  רפאלי הכחיש את המיוחס לו באמצעות סנגורו, עו"ד שרון נהרי, וטען כי בזמן התקרית היה בביתו עם צוות טלוויזיה. רפאלי הוסיף כי רכב המרצדס שתועד במצלמות אינו שייך לו. במסגרת המשפט העידו כמה עדים שראו אותו באזור. כתבת הטלוויזיה שלטענת רפאלי הייתה בבית המשפחה, העידה כי הייתה בו זמן קצר לאחר האיומים, אולם לא שהתה בבית המשפחה בזמן האירוע.

   

  רוזן סיפר אז כי רפאלי נסע אחריו, צפר בצורה פראית וניסה לעקוף אותו מימין ומשמאל אך לא הצליח בגלל תנאי הדרך. לטענתו, אביה של דוגמנית העל חסם אותו עם רכבו, פתח את החלון, קילל אותו ואיים עליו. הוא אמר ל-ynet כי "האחריות הציבורית שלי הביאה אותי להתגבר על החששות הפרטיים שלי ועל הרצון לשמור על שקט סביבי, ולטפל בהוקעת התנהגות פרועה ואלימה כפי שנתקלתי בה. מסרתי את כל העובדות למשטרה ואני בטוח שהיא תבצע מלאכתה נאמנה".

   

  במאי 2017 הודיעה הפרקליטות לרפאלי על סגירת תיק פלילי אחר בעניינו בגין תקיפת שוטרים שהגיעו לטפל בתלונה על רעש בבית משפחתו בהוד השרון. רפאלי אמר אז ל-ynet: "המשטרה היא זו שפרצה לחצר שלי. היא זו שתקפה אותי. אני מאוד שמח שנודע ברבים שלא היה אמת בדיווחי המשטרה".

   

  בחודש ינואר האחרון הודיעה הפרקליטות לרפאלי ואשתו, ציפי רפאלי, כי הם חשודים בהלבנת הון במסגרת חקירת בתם, הדוגמנית והמגישה בר רפאלי. העבירות מיוחסות לשניים, שכן הצהירו שהם הנהנים בחשבונות אשר בפועל בתם הייתה הנהנית בהם.


  פורסם לראשונה 17/02/2019 11:36

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים