שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רכישת קואופ מגיעה לשיאה: התמחרות בין המציעים כבר בשבוע הבא

  במהלך הדיון בנושא, שהתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, נטען כי שיתוף הפעולה בין רמי לוי לזול ובגדול לרכישת הרשת אינו מקובל. אתמול הודיעו עובדי הקואופ וההסתדרות כי חתמו על הסכם קיבוצי עם רשת מחסני השוק

  התמחרות על רכישת הקואופ כבר בשבוע הבא: שופט בית המשפט המחוזי בירושלים, אלכסנדר רון, קבע היום (ב') לקיים בשבוע הבא התמחרות על רכישת הרשת שנקלעה לחובות כספיים. המציעים העיקרים הם רמי לוי, זול ובגדול ומחסני השוק. במהלך הדיון נטען כי שיתוף הפעולה בין רמי לוי וזול ובגדול לרכישת הרשת אינו מקובל, שכן הוא אינו עולה בקנה אחד עם מסמכי ההצעה לרכישת הרשת.

   

  נאמני קואופ נותנים אור ירוק לרשת מחסני השוק

  עובדי קואופ מאיימים בשביתה: "דורשים הסכם קיבוצי"

  ההצעות לרכישת הקואופ נחשפות: הגבוהה ביותר של רמי לוי - 163 מיליון שקל

   

  השופט רון ציין בהחלטתו כי "השלב הבא מתחייב כדי להעמיד את המהלך על פסים נקיים ושיוויוניים, היינו להוביל להתמחרות שיש לקוות שתהא סופית, בתוך ימים ספורים ביותר, אך במקביל תוך הקצאת זמן למיצוי המשא ומתן בין כול המציעים לעובדים. סבירה בעיניי כוונת הנאמנים לבצע את ההתמחרות המחודשת סביב יום שני או בסמוך". את העובדים מייצגים עו"ד גלילה ואלון הורנשטיין. את הנאמנים מייצג עו"ד שי גליקמן.

   

  >>לסיפורים הכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

  ידיעות ()
    

  אתמול הודיעו עובדי הקואופ וההסתדרות כי חתמו עם רשת מחסני השוק על הסכם קיבוצי. אורי צרפי, יו"ר ועד עובדי קואופ, אמר: "ההסכם שחתמה ההסתדרות ונציגי עובדי קואופ עם מחסני השוק הוא ההסכם הטוב ביותר לעובדים ולנושים. מחסני השוק חתמה על הסכם קיבוצי עם ההסתדרות ונציגי עובדי קואופ (היחידה שניהלה מו"מ רציני להגנת זכויות עובדים). ההצעות האחרות פוגעות מאוד בזכויות העובדים".

   

  מטעם פרופ' ירון זליכה, המשמש יועץ מיוחד המלווה את עובדי קואופ והההסתדרות במשבר, נמסר: "אם חלילה תוכשל העסקה, עובדי הרשת יחלו בשביתה

  שעלותה תהיה גבוהה בהרבה מהפער הכספי בין ההצעות. לפיכך התמורה נטו לקופת הנאמנים בהסכם עם מחסני השוק היא ללא ספק הגבוהה ביותר".

   

  כמו כן פורסם היום כי עלתה אפשרות שזול ובגדול ורמי לוי יחלקו ביניהם את הסניפים. נאמני הקואופ ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצב ציינו במסגרת דו"ח שלישי שהגישו ביום שישי לבית המשפט המחוזי בירושלים באמצעות עו"ד שי גליקמן כי "הליך מכירת הפעילות כלל שני סיבובים של הצעות, כשבסופו של דבר ישנן שלוש הצעות רלוונטיות - הצעת רמי לוי (163 מיליון), זול ובגדול (153 מיליון) ומחסני השוק (140 מיליון שקל).

   


  פורסם לראשונה 21/02/2019 16:20

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים