שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  ארבעה אריתריאים הורשעו באונס צעירה בראשון לציון

  הארבעה אנסו בזה אחר זה אישה בחדר בבניין שבו התגוררו. נאשם חמישי, שהורשע בעבר במסגרת הפרשה, מרצה עונש של 14 שנות מאסר. הפרקליטות תדרוש לגזור עליהם עונש חמור

  ארבעה אזרחי אריתריאה הורשעו היום (ב') בפרשת האונס הקבוצתי של אישה בשנות ה-30 לחייה בראשון לציון לפני ארבע שנים. שניים מהנאשמים הורשעו גם בחטיפתה של האישה, שאותה אנסו בזה אחר זה, בבניין בעיר.

  הנאשמים בבית המשפט (ארכיון) (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  הנאשמים בבית המשפט (ארכיון)(צילום: מוטי קמחי)

  בית המשפט המחוזי בלוד יגזור את דינם של הארבעה - אמנאל טקיה, טקאלי גברו, אטקלה אבטרמרים ואפרים קידנה - במועד מאוחר יותר. נאשם חמישי, קינדה טדסה, שהורשע במסגרת הפרשה, מרצה עונש של 14 שנות מאסר.

   

  האונס המזעזע התרחש ב-2015 בבניין בראשון לציון, שבו התגוררו מרבית הנאשמים, ובמסעדת שווארמה הסמוכה אליו. הנאנסת, יחד עם מכר נוסף, חזרו מבילוי במועדון והגיעו למסעדה הסמוכה לבניין - שם היו הנאשמים. החמישה התקהלו סביב השניים. הם נגעו באישה חרף בקשותיה שיחדלו.

   

  הנאשמים בבית המשפט ב-2015    (צילום: מוטי קמחי)

  הנאשמים בבית המשפט ב-2015    (צילום: מוטי קמחי)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

    

  בשלב מסוים ניצלו הנאשמים נתק זמני שנוצר בין הנאנסת לאדם שהיה עימה וחטפו אותה אל חדר בבניין שבו התגוררו. האישה הייתה באפיסת כוחות והתקשתה לתפקד בשל השפעת אלכוהול.

   

  היא הוחזקה בחדר כשכל אחד מחמשת הנאשמים אונס אותה ומבצע בה מעשים נוספים. מכרה של המתלוננת, שחיפש אחריה, הגיע למקום שבו היו הנאשמים, שטענו כי הם אינם יודעים היכן האישה נמצאת.

   

  במהלך ניסיונותיה להיחלץ ניסתה האישה בין היתר לקפוץ מהחלון, אך ללא הצלחה. כשצעקה וקראה לעזרה שמע אותה הגבר שאיתו הגיעה למקום. הוא פתח את דלת החדר שבו הייתה האישה, והשניים עזבו יחד את המקום.

   

  כתוצאה מהאונס נחבלה האישה בגופה ונזקקה לטיפול רפואי. היא מצויה במצוקה נפשית קשה מאז האירוע.

   

  השופטים, בראשות השופטת רות לורך, קבעו: "ההתרשמות הינה כי מדובר במתלוננת אמינה, תמימה ועדינה, רגישה לתוצאות תלונתה שהביאה למעצר הנאשמים, המבקשת לדייק ולא להכפיש או להפליל. ניכר כי הפרטים שהיא בטוחה בתיאורם משקפים אירוע קשה שחוותה ואשר תוצאותיו ניכרות בה. זיכרונה של המתלוננת, שהייתה נתונה תחת השפעת אלכוהול, הינו חלקי, ואינו משקף את כל שחוותה. ואולם, ניתן להשלימו באמצעות ראיות אחרות, חלקן אובייקטיביות".

   

  עו"ד שרה טל מפרקליטות מחוז מרכז אמרה בתום הדיון: "בית המשפט קבע כי הנאשמים ניצלו את מצבה של המתלוננת, שהייתה שיכורה והכרתה הייתה מעורפלת, כך שלא הייתה מסוגלת להתנגד למעשיהם, על מנת לחטוף אותה ולבצע בה אונס קבוצתי. הנאשמים המשיכו את מעשיהם במשך שעה וארבעים דקות, כאשר המתלוננת זועקת לעזרה כמה פעמים. מדובר באירוע מזעזע שבו הנאשמים עטו על המתלוננת כחבורה השוחרת לטרף, אשר פעלה יחדיו, כגוף אחד, רק כדי לספק את תאוותם. הפרקליטות תדרוש שיקבלו עונש חמור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים