שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  זוג כרטיסים לאירוויזיון ב-10,000 שקל: "ספסרים רוצים לעשות עלינו קופה"

  מעריצים מאוכזבים סיפרו באולפן ynet שלא הצליחו לקנות כרטיס לאירוויזיון לאחר שספסרים רכשו כרטיסים ב-1,150-2,000 שקל - וכעת מוכרים אחד בסכום של עד 5,000 שקל. "זה מאכזב, מחכים לזה 20 שנה". בתוך כך, המשטרה הונחתה לפעול נגד תופעת הספסרות והמכירה הוקפאה עקב חשש לאי סדרים

   

  עשרת אלפים שקל לזוג כרטיסים לאירוויזיון - צפו בריאיון באולפן ynet    (צילום: אלי סגל)

  עשרת אלפים שקל לזוג כרטיסים לאירוויזיון - צפו בריאיון באולפן ynet    (צילום: אלי סגל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בהלת הכרטיסים לאירוויזיון: ימים ספורים אחרי חשיפת המחירים ואכזבת המעריצים שלא הצליחו לקנות כרטיס (במחיר הגבוה בלאו הכי) - נראה כי תופעת הספסרות צוברת תאוצה, ומתסכלת עוד יותר את הקהל הביתי של האירווזיון. מי שהצליח להגיע לקופות יכול היה למצוא כרטיסים שמחירם מתחיל ב-1,150 שקל ומגיע עד ל-2,000 שקל. אולם, מי שלא הצליח לרכוש בקופות וניסה להשיג כרטיסים מספסרים גילה מחירים גבוהים בהרבה - עד 10,000 שקל לזוג כרטיסים, לפי עדויות שהגיעו לאולפן ynet. בתוך כך, מכירת הכרטיסים הוקפאה בשל חשש לאי סדרים ובמקביל השר לביטחון פנים הורה למשטרה לפעול נגד תופעת הספסרות. 

   

  הוקפאה מכירת הכרטיסים לאירוויזיון: "חשש לאי סדרים"

  מכירת הכרטיסים לאירוויזיון 2019 נפתחה

  בין 1,150 ל-2,000 שקלים: כל הפרטים על הכרטיסים לאירוויזיון

  לעובדי התאגיד: כרטיס לחזרה גנרלית של גמר האירוויזיון - בחינם

   

  בשיחה שערך תחקירן ynet עם אחד הספסרים התברר כי אותו ספסר מוכר כרטיס לאירוע הגמר של האירוויזיון תמורת לא פחות מ-3,500 שקל לכרטיס. כלומר שני כרטיסים ב-7,000 שקל. גיא שחר, מעריץ מושבע שנשאר ללא כרטיס, התראיין באולפן ynet ואמר: "אנחנו שואלים את עצמנו איך קורה מצב שבו אנשים שלא קשורים לתחרות פשוט קנו כרטיס כדי לעשות רווח, ואנחנו מחכים לזה 20 שנה".

   

  "אני מניח שקשה לפקח על זה כי אי אפשר לדעת מי זה שנכנס לתור לרכישת הכרטיסים", הוסיף שחר, "הייתי בתור הרבה מאוד זמן ובסוף נגמרו הכרטיסים. פתאום צצו בקבוצות כרטיסים שאנשים מוכרים במחירים מופקעים כדי לעשות עלינו קופה". בסופו של דבר, הוא לא הצליח לקנות כרטיס.

   

  "מצער לשמוע שאדם קנה כרטיס ואחרי זה מוכר אותו בסכום מופקע", המשיך שחר, "זה מתסכל כי אנחנו מחכים לזה, יש לנו קבוצת ארוויזיון בפייסבוק. המחירים עצומים, אני לא יודע איך אנשים יכולים לישון בלילה. אני מקווה שבגל הבא אנחנו נצליח לקנות".

  קובי מרימי (צילום: אלכס קולומויסקי)
  קובי מרימי, מועמד ישראל באירוויזיון(צילום: אלכס קולומויסקי)
   

  מחירי הכרטיסים ()
   

  המשטרה תפעל נגד הספסרות, המכירה הוקפאה בשל חשש לאי סדרים 

  בתוך כך, תאגיד השידור הודיע היום למשרד הכרטיסים "לאן" כי מכירת הכרטיסים לאירוויזיון מוקפאת עד להודעה חדשה, בשל חשש לאי סדרים ופגמים בהליך המכירה. לפי החשד מאות כרטיסים נמכרו לבכירים בעולם התקשורת והספורט.

   

  אתמול הנחה השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, את משטרת ישראל לפעול נגד תופעת הספסרות בכרטיסים לאירוויזיון. זאת לאחר הפרסומים על כך שהכרטיסים למופעי הארווזיון אזלו במהירות שיא, ובצל הדיווחים על קניית כרטיסים באופן מרוכז ומכירה של כרטיסים במחיר גבוה עד פי 2.5 מהמחיר המקורי וביצוע ספסרות.

   

  ארדן הורה לנקוט בכל האמצעים הנדרשים על מנת למנוע ספסרות, וביקש ממשטרת ישראל לעצור את הסחר הלא חוקי בכרטיסי הארוויזיון המתבצע ברשתות. זאת במטרה למנוע את הפקעת המחירים המנוגדת לחוק וכן על מנת למנוע את העושק והניצול לרעה של חובבי הארוויזיון והתיירים הרבים שצפויים להשתתף במופע, ומוכנים לשלם מחירים גבוהים ואף מופקעים על מנת לצפות במופעים.

   

  ישי פורת השתתף בהכנת הידיעה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: אלכס קולומויסקי
  קובי מרימי, מועמד ישראל לאירוויזיון
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים